Pełny „efekt Mourinho” dla Polski przeciwko Rzymowi

Rzym / Londyn, 5 maja (EFE). – Manchester United odwiedził Romę na Stadionie Olimpijskim w drugim meczu półfinałów Ligi Europy w czwartek, co stało się czymś więcej niż formalnością po zwycięstwie Anglii w pierwszym meczu 6-2 podpisany w przyszłym roku przez Portugalczyka Jose Mourinho, a jego głównym celem jest stłumienie emocji, które narastają w drużynie Romanista.

W największej drugiej połowie Old Trafford United strzelili pięć goli przeciwko Romie, aby przypieczętować 6-2 tenis, pozostawiając podopiecznych Norwegów Ole Gunnera Soulschaigera jeden krok przed ich drugim finałem Ligi Europy od czterech lat, po pokonaniu Ajaxa.

To był trener United Mourinho, dokładnie ten człowiek, który przejmie władzę nad Romą od następnego sezonu, po ogłoszeniu we wtorek, że wyzwalał emocje we włoskiej stolicy.

Rozczarowania z powodu słabych wyników klubu, siódmego Serie A i braku awansu w Europie, zostały anulowane przez podpisanie kontraktu przez starego rzymskiego rywala „Mou” w czasie jego pobytu w Interu i teraz został wybrany na lidera renesansowej stolicy.

Ale teraz, widząc dotyk Romów, Portugalczyk Paulo Fonseca jest już zdeterminowany, aby opuścić klub pod koniec kursu, który został przekazany eposowi w poszukiwaniu płynnego wyniku.

Nawet 3-0 nie wystarczy, aby awansować, ponieważ Roma dotarła do ćwierćfinału Ligi Mistrzów 2018 przeciwko Barcelonie. Roma musi wygrać co najmniej 4-0.

Fonseca postawi na bośniackiego Edin Diego, a Hiszpan Gonzalo Villar będzie walczył z Francuzem Jordanem Verretovem na środku pola.

Kontuzjowanego hiszpańskiego bramkarza Pavla Lopeza nie będzie na ławce rezerwowych ze swoim kolegą z drużyny Pedro Rodriguezem Borja Mayor.

Manchester United rozpoczął od ciszy końca, gwarantując 6-2, 99% finału Gtansk (Polska) w pierwszym meczu, ale z falami tego, co wydarzyło się w weekend w Anglii, gdzie ich stadion został zaatakowany przez setki kibiców.

Demonstracje przeciwko rodzinie Glaser, właścicielom klubu, doprowadziły do ​​zawieszenia klasycznej angielskiej piłki nożnej między United a Liverpoolem, co nie było nawet dobrym wynikiem przeciwko Romie, a cztery lata później kwalifikowało się do europejskiego finału.

United rozegra ten mecz w środowisku wewnętrznej niestabilności, która nie przeniosła się na boisko, gdzie drużyna potwierdziła swoją obecność w kolejnej Lidze Mistrzów i jest o krok od drugiego finału Ligi Europy w ciągu ostatnich pięciu lat.

Chociaż Ole Gunner nie lubił Soulscare, przynajmniej odpoczywali po weekendzie bez grania, ponieważ wiedział, że odroczenie będzie chlebem na dziś i głodem jutra, a odpoczynek w ten weekend podwoi się w ciągu tygodnia. .

Niemniej jednak Norwegia już go zachęciła, aby nie wierzył w siebie i chociaż może kręcić wieloma graczami, uważa Bruno Fernandeza, Marcusa Rashforda i Masona Greenwooda za powody, aby zastraszyć Romów.

Innym ważnym człowiekiem jest Edinson Cavani, który próbuje remontować na Old Trafford. Urugwajczyk strzelił dwa gole i zrezygnował z dwóch asyst w pierwszym meczu, co mogło być „dziewiątką” na zakończenie nurkowania w Rzymie.

.

Możliwe rzędy:

Rzym: Mirande; Mancini, Smalling, Ipases; Carstarp, Christonde, Willer, Bruno Perez; Bellegrini, Magdian; Diego.

Manchester United: De Gea; Dallas, Bailey, Lindelof, Van-Pisa; Fred, McDomine, Fernandez; Greenwood, Rashford lub Gawani.

Sędzia: Felix Brich (ALE).

Stadion: Igrzyska Olimpijskie w Rzymie

Godzina: 21:00 (19 GMT) .EFE.

msg-am / ea

| P: Deb: Sport, piłka nożna |

| P: DEP: en-ES: 15054000: Gra: Piłka nożna |

| P ENG |

05/05 / 12-14 / 21

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *