Pełny harmonogram: data i godzina meczów Argentyny w Pucharze Świata do lat 17

Pełny harmonogram: data i godzina meczów Argentyny w Pucharze Świata do lat 17
Reprezentacja zadebiutuje 11 listopada w meczu przeciwko Senegalowi (Fot.: @Argentina)

The Reprezentacja Argentyny do lat 17 Ruch Diego Placenta W piątek dowiedział się, kim są jego rywale Grupa D Kategoria Pucharu Świata odbędzie się w dniach 10 listopada – 2 grudnia Indonezja. Złożoność ich pojedynków z mistrzami Azji, mistrzami Afryki i półfinalistami Pucharu Europy, w zależności od ich podziału, ugruntowała już harmonogram, który przyszłe pokolenia będą uważnie śledzić.

Data wyznaczona do wprowadzenia Albiceleste Puchar Świata się odbędzie Sobota 11 listopada od 9 (czasu argentyńskiego) temu Senegal Zawiera Stadion Jalak Harupat w Bandungu. Ich przeciwnikiem będzie trudne spotkanie ze zwycięzcą ostatniego Pucharu Narodów Afryki (pokonującym w finale Maroko).

Trzy dni później wtorek 14Reprezentacja narodowa będzie w tym samym mieście, aby zmierzyć się z fortem Japonia I od 9 rano Przypomnijmy, że drużyna ta zajęła czwarte miejsce w Pucharze Azji, pokonując Koreę Południową. Igrzyska Olimpijskie Tokio 2021.

Wreszcie, Jasnoniebieski i biały 150 kilometrów przed zamknięciem udziału w terenie Polska Zawiera Międzynarodowy Stadion w Dżakarcie Od 6 rano. W przeciwieństwie do innych wylosowanych drużyn, kraj ten miał najlepszy udział w rozgrywkach od dekady Mistrzostwa Europy do lat 17Przegrali z nimi w półfinale Niemcy (późniejszy mistrz).

Harmonogram Argentyny na Mistrzostwach Świata U-17
Harmonogram Argentyny na Mistrzostwach Świata U-17

The Reprezentacja Argentyny Zajął trzecie miejsce i zakwalifikował się do Pucharu Świata Koniec sześciokątny związany z Sub-17 z Ameryki Południowej. Po zakwalifikowaniu się na tym etapie jako liderzy grupy B, liderzy Pleasant podzielili się miejscem z Wenezuelą (7 punktów) po porażkach z Brazylią (mistrz) i Ekwadorem (drugie miejsce).

Jego najlepszy udział w tego typu Pucharze Świata miał miejsce na początku 1991, 1995 i 2003 Dzięki różnym stronom trzecim. Ponadto przegrali mecz o trzecie miejsce z Burkina Faso i Szwecją w 2001 i 2013 roku. W 2015 roku pożegnali się z fazą grupową, w 2017 nie zakwalifikowali się, a w ostatniej edycji 2019 zostali wyeliminowani w 1/8 finału z Paragwajem.

Opracowano system rywalizacji Sześć grup po cztery drużyny Do rundy awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej strefy w każdej strefie, a do tabeli dołączają cztery najlepsze drużyny z trzecich miejsc z rundy 16-osobowej. Od tego momentu mecze play-off w grze pojedynczej będą kończyć się zwycięstwem mistrza.

W tym sensie, jeśli reprezentacja narodowa jest w stanie dowodzić swoją drużyną, zmierzy się z osobą trzecią, Może być z grupy B, E lub F. Jeśli zakwalifikujesz się jako drugi, zostaniesz sklasyfikowany Szef Grupy E i wejść jako jedna z czterech stron trzecich, Twój przeciwnik opuści lidera grupy A lub B. Od niej zależy przydzielona ci kwatera główna, która określi twoją ścieżkę Kończy się w sobotę, 2 grudnia od 9:00 (czasu argentyńskiego).

Pierwotnie turniej miał odbywać się w Peru, ale FIFA wycofała się z ustaleń i przyznała go Indonezji, która z kolei będzie gospodarzem finałowych Mistrzostw Świata U-20 w Argentynie.

Stół Argentyny

Sobota 11 listopada

· 9.00 Argentyna-Senegal (stadion Jalak Harubat w Bandung)

wtorek, 14 listopada

· 9.00 Argentyna-Japonia (stadion Jalak Harubat w Bandung)

Piątek, 17 listopada

· 18:00 Argentyna-Polska (Stadion Międzynarodowy w Dżakarcie)

Harmonogram Pucharu Świata U17

Harmonogram Mistrzostw Świata U-17 (czas lokalny Indonezji)
Harmonogram Mistrzostw Świata U-17 (czas lokalny Indonezji)

Oto grupy Pucharu Świata U17

Grupy Pucharu Świata do lat 17
Grupy Pucharu Świata do lat 17

Grupa A: Indonezja, Ekwador, Panama i Maroko.

· Grupa B: Hiszpania, Kanada, Mali i Uzbekistan.

Grupa C: Brazylia, Iran, Nowa Kaledonia i Anglia.

Grupa D: Japonia, Polska, Argentyna i Senegal.

Grupa E: Francja, Burkina Faso, Korea Południowa i Stany Zjednoczone.

Grupa F: Meksyk, Niemcy, Wenezuela i Nowa Zelandia.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *