Perły na listach wstępnych do Mistrzostw Świata, które już się kołysały

Perły na listach wstępnych do Mistrzostw Świata, które już się kołysały

Robert Lewandowski, synonim bramek w Polsce, jeden z przeciwników Argentyny w grupie C mundialu – Kredyty: DAVID RAMOS

Postępuj zgodnie z odliczaniem do Katar 2022. 32 kraje kwalifikujące się do Mistrzostw Świata są zobowiązane do przesłania do FIFA swoich wstępnych list piłkarzy, z 55 graczyListy te mogą nie być oficjalne, jak w przypadku AFC czy Meksyku. Stamtąd wyjdzie 26 ostatnich, którzy będą reprezentować swoje drużyny w ekumenicznej rywalizacji. Termin to 14 listopadaSześć dni przed meczem otwarcia, który na stadionie Al Bayt rozegrają Katar, gospodarz i Ekwador.

Urugwaj: Ranny Diego Alonso podpisuje Ronalda Araujo

Kiedy wszyscy na sąsiedniej plaży brali armaty za pewnik? Ronalda Araujo (Barcelona), która doznała kontuzji w towarzyskim meczu z Iranem, nie weźmie udziału w mundialu, bo trener Celeste umieścił go na liście 55 zawodników wyznaczonych na wielkie wydarzenie. Diego Alonso Wykorzystał wszystkie dostępne miejsca i nie traci nadziei w obecności obrońcy Barcelony, który 23 września został kontuzjowany i przeszedł operację zwichnięcia długiego ścięgna przywodziciela prawej nogi. pojawia się również Diego GodinOd 6 sierpnia nie grał w swoim klubie Velez. Historyczny obrońca La Celeste przeszedł leczenie w Europie i został zwolniony ze służby medycznej w podmiocie Liners. Alonso ma nadzieję gościć go (i jego doświadczenie) w Katarze. Na liście płac pojawia się nieuniknione Luis Suarez s Edinson Cavanistrzelcy i ofensywne sygnały dla drużyny urugwajskiej.

Również, Alonso obejmował sześciu bramkarzy. Trzech z nich gra w argentyńskim futbolu: Sebastian Sosa (Independiente), Guillermo de Amores (Lanos) i Santiago Mili (Union Santa Fe). Cała trójka będzie walczyć o trzecie miejsce na liście bramkarzy, za starterem Fernando Muslerą i jego zwykłym rezerwowym Sergio Rochetem.

Jest też miejsce na Augustyn Roger (byli studenci w La Plata, a obecnie w Hertha Berlin, z Niemiec) i Nicholas de la Cruz (Rzeka). Wśród innych graczy, którzy brali udział w argentyńskiej piłce nożnej, są Lucas Olaza (Boca i Talleres, dziś w Valladolid) i Rodrigo Bentancur (ostrogi, dawne usta). Ponadto Alonso dodał znanych graczy z krajowego turnieju, takich jak Filip Carballo (krajowy) i Thiago Burbas (Rzeka z Montevideo).

Lewandowski, polska flaga

Polski Związek Piłki Nożnej wydał również listę z zarezerwowanymi przez trenera, Czesław Michenewicz. Jest 47 piłkarzy Robert Lewandowski Jako kapitan i największe zagrożenie dla Argentyny, przeciwnik na stadionie 974. Będzie to trzecia nominacja grupy C, a mecz odbędzie się 30 listopada. Ponadto będzie mieszanka przeszłości i przyszłości Barcelony, ponieważ Lionel Messi (kapitan Argentyny) grał do 2021 roku i gdzie obecnie gra polski napastnik, najlepszy strzelec La Liga.

Robert Lewandowski, synonim bramek w Polsce, jest jednym z przeciwników Argentyny w Pucharze Świata w grupie C

Robert Lewandowski, synonim bramek w Polsce, jeden z przeciwników Argentyny w grupie C mundialu – Kredyty: DAVID RAMOS

Oprócz byłego napastnika Dortmundu i Bayernu Monachium, innymi znanymi piłkarzami w polskiej drużynie są bramkarz Juventusu. Wojciech SzczęsnyPomocnicy Matthews Klitsch (Leeds United, gdzie zarządzał Marcelo Bielsa) i Piotr Zełenski (Napoli z Włoch) i napastnik Arkadios Melik (Juventus z Włoch).

Van Gaal ma długą listę „nie w jego stylu”.

Holandia nominowała 39 piłkarzy na ekumeniczne wydarzenie w księstwie. „To długa lista i szczerze to nie w moim stylu. Ale wiadomo, że zawodnicy, których wybieramy do ostatniego składu w przyszłym miesiącu, powinni już znaleźć się na tej wstępnej liście. Ponieważ nikt nie może patrzeć w przyszłość, trzeba być przygotowanym na potencjalne niepowodzenia, takie jak kontuzje”. Louis van Galhistoryczny trener pomarańczowej drużyny.

Holenderski trener Louis van Gaal przedstawił wstępną listę 39 nazwisk

Holenderski trener Louis van Gaal sporządził wstępną listę 39 nazwisk – Kredyty: MAURICE VAN STEEN

Wszystkie są najbardziej znane, a lista obejmuje Memphis Depay, bez długiego czasu gry w Barcelonie (tylko 116 minut w dwóch meczach, jeden gol skonwertowany). Oba też się pojawiają Daejong (Luke i Frinke) i Virgil van Dijk, skała bloku defensywnego i kluczowy gracz Liverpoolu pod wodzą Jürgena Kloppa.

Meksyk: Chicharito Hernandez obejrzy mistrzostwa świata w telewizji

Fox Sports Mexico zakłada, że Javier „Chicharito” Hernandez Nie znajdzie się na wstępnej liście do przesłania Gerardo „Tata” MartinoTrener drużyny Azteków. Jak wyjaśnili, będzie wśród wezwanych napastników Rogelio Funes MoreyA Santiago Jimenez s Edwarda AguirreaOprócz Raul Jimenez. Chicharito (najlepszy strzelec wszech czasów Meksyku) mu nie pomógł 35 zwycięstw w ostatnich dwóch sezonach. Meksyk będzie drugim rywalem Argentyny w fazie grupowej Kataru 2022. Oba zespoły spotkają się 26 listopada na stadionie Lusail.

Meksykańscy kibice domagają się powrotu Chicharito Hernandeza z powodu braku bramek w drużynie, we wrześniu 2019 roku rozegrał swój ostatni mecz.

Nigdy więcej świętowania Chicharito Hernandeza z reprezentacją Meksyku: prasa w tym kraju sugeruje, że Gerardo Martino nie weźmie tego pod uwagę w Katarze 2022 – napisy: ch14_

Wydaje się, że cel został osiągnięty: meksykańska prasa donosi, że trzech bramkarzy z gwarantowanym podaniem to historyczni bramkarze. William „Memo” OchoaA Rodolfo Cotta s Alfredo Talavera. Według Foxa, na liście graczy Tata Martino 55 pojawiają się również m.in. Sebastian Cordova, Rodolfo Pizarro i Arturo Gonzalez.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *