Peru vs Meksyk: Czerwoni i Biali zmierzą się z Aztekami w meczu towarzyskim w następnym spotkaniu FIFA

Peru i Meksyk rozegrają mecz towarzyski we wrześniu przed rozpoczęciem Kataru 2022. (Zdjęcie: Plik)

The Reprezentacja Peru Ma już nowy mecz towarzyski FIFA i będzie z podobnym do niego Meksyk We wrześniu, w okresie historii FIFA. Dla Azteków byłaby to część ich przygotowań do konfrontacji Mistrzostwa Świata w Katarze 2022, Natomiast w tej chwili dla drużyny czerwono-białych jako trening, aż do rozegrania play-off.

głowa Peruwiański Związek Piłki Nożnej (FPF), Agustin Lozano, powiedział w América Deportes Że oba związki osiągnęły porozumienie w sprawie towarzyskiego meczu, który odbędzie się w Stanach Zjednoczonych. To spotkanie nadal nie ma konkretnego miasta i daty.

Te prowadzone przez Ricardo Garecę zmierzą się w tym miesiącu z dwoma meczami. Pierwszy zmierzy się z Nową Zelandią w niedzielę 5 czerwca in 10:30 (czasu peruwiańskiego) na stadionie RCDE Espanol Stadion.

A najważniejszym meczem będzie baraż ze zwycięzcą między nimi Zjednoczone Emiraty Arabskie i Australia 13 czerwca o 13:00 (czasu peruwiańskiego) W mieście Doha w Stadion im. Ahmeda Bin Ali.

Peru i Nowa Zelandia zmierzą się w towarzyskim meczu w niedzielę 5 czerwca.  (Zdjęcie: FPF)
Peru i Nowa Zelandia zmierzą się w towarzyskim meczu w niedzielę 5 czerwca. (Zdjęcie: FPF)

Po stronie meksykańskiej byli uczniowie „Tata Martino Dziś mają bardzo trudny mecz towarzyski ze swoim urugwajskim odpowiednikiem. Aztekowie zmierzą się z Charrúas o godzinie 9:00 (czasu peruwiańskiego) na stadionie University of Phoenix w Arizonie w Stanach Zjednoczonych.. Wszystkie powyższe, minuta po minucie, możesz śledzić na stronie Infobae.

Jego drugi mecz towarzyski będzie przeciwko innej drużynie z Ameryki Południowej. tym razem wcześniej Ekwador Odbędzie się w niedzielę 5 czerwca o 18:30 (czasu peruwiańskiego) w Soldier Field w Arizonie, USA.

Peru i Meksyk spotkały się po raz ostatni 3 czerwca 2015 roku w towarzyskim meczu rozegranym na Stadionie Narodowym. Pojedynek zakończył się remisem dwóch drużyn z bramkami Jefferson Farfan White, Red i Juan Carlos Valenzuela za „Trio”.

Peru i Meksyk spotkały się po raz ostatni w 2015 roku (Zdj .: FPF)
Peru i Meksyk spotkały się po raz ostatni w 2015 roku (Zdj .: FPF)

Należy zauważyć, że z tej okazji trenerem reprezentacji Meksyku był Miguel Herrera, gdy był z drużyną narodową Była to jedna z pierwszych gier w erze Garika. Argentyński trener rozpoczął swoją historię z mieszkańcami Peru i jeden z tych pierwszych pojedynków stoczył z Aztekami.

Po 7 długich latach obie drużyny ponownie spotykają się w towarzyskim pojedynku. Trzeba pamiętać, że Meksykanie zakwalifikowali się już do mundialu i formacji Grupa C z Argentyną, Polską i Arabią Saudyjską. Podczas gdy Peru będzie musiało zmierzyć się z play-offami i jeśli wygra, zajmie ostatnie miejsce w Grupa D składająca się z Francji, Danii i Tunezji.

W grupie D peruwiańska reprezentacja znajdzie dwóch starych znajomych z mundialu 2018 w Rosji. Kierowani przez Ricardo Garecę i peruwiańscy fani mają posmak zemsty, by spotkać się ponownie Francja i Dania. W ostatnim mundialu Czerwoni i Biali przegrali najmniejszą różnicą z Duńczykami, mimo dominacji meczu i przegranej z rzutu karnego. chrześcijańska jaskinia.

Pedro Aquino prawie zremisował z Francją na Mistrzostwach Świata Rosja 2018 (Zdjęcie: FIFA)
Pedro Aquino prawie zremisował z Francją na Mistrzostwach Świata Rosja 2018 (Zdjęcie: FIFA)

W takim samym stopniu przegrał także z Francuzami w meczu, w którym cały stadion był pomalowany na czerwono i biało. W tym pojedynku również była wyraźna szansa na zdobycie bramki Pedro Aquino, obecny pomocnik Meksykańskiej AmerykiUderz go spoza pola gry, a piłka trafi w prawy słupek i rzuci się na bramkę. Nie ma wątpliwości, że moja szansa na zdobycie bramki pozostaje w siatkówce Peruwiańczyków, którzy mają pomścić to nowe wydarzenie w Pucharze Świata.

Czytaj

Agustin Lozano i jego pełne nadziei wypowiedzi o pozostaniu Ricardo Gareca w peruwiańskiej drużynie narodowej
Peru vs Nowa Zelandia: W ten sposób „wszyscy biali” przybywają na „dwukolorowy” mecz towarzyski w Barcelonie
Były asystent Zjednoczonych Emiratów Arabskich ujawnił styl gry Peru i trudności w zmierzeniu się z nim w play-off

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.