Peru w Tokio 2020: Alexandra Grande przybywa do wioski olimpijskiej w Japonii | Igrzyska Olimpijskie | nczd | pełne sporty

To jedna z najfajniejszych kart, jakie posiada Drużyna peruwiańska Aby zdobyć złoty medal w Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020. Alexandra Grande jest już w Wiosce Olimpijskiej ze swoim trenerem. Obaj szykują się z myślą o konkursie, który rozpocznie się za kilka dni.

Alexandra wyjechała do Japonii kilka godzin temu, a po przyjeździe niektóre stany udostępniły je w swoich sieciach społecznościowych. Jego debiut w konkursie odbędzie się 5 sierpnia. Weź udział w trybie kumite.

Grande otrzymała Laur Sportu w stopniu Grand Cross po zdobyciu złotego medalu na Światowych Igrzyskach Karate we Wrocławiu, Polska 2017. Zdobyła złoto na 2015 Pan American Games Toronto i Lima 2019. Top 10 w swojej klasie.

Podobnie jak jej matka, Alexandra jest członkiem drużyny karate. (Zdjęcie: AFP)

„Moje oczekiwania są wysokie. Nie powiedziałbym, że będę zdobywał medale, bo nigdy o tym nie myślałem, nigdy nie byłem na zawodach o medal, ale żeby się dobrze bawić, dać z siebie 100% i pokazać, że idę być najlepszym na świecie. To właśnie zamierzam robić na igrzyskach olimpijskich, tak jak w każdej imprezie, na którą chodzę”Aleksandra powiedziała przed wyjazdem na wywiad z Peru 21.

Nasz kraj dodaje 35 sklasyfikowanych sportowców do Igrzysk Olimpijskich w Tokio 2020, które odbędą się od 23 lipca do 8 sierpnia. Drużyna peruwiańska składa się z 19 mężczyzn i 16 kobiet.

Delegacja krajowa jest zdecydowanie największa w XXI wieku, przewyższając 29 sportowców, którzy pojechali do Rio 2016, podkreślając, że rankingi dotyczą sportów indywidualnych, a nie drużynowych.

To może Cię zainteresować

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *