Phil Spencer z Xboxa krytykuje strategię PlayStation na PC za spóźnianie się i „podwojenie pieniędzy”

Kierownik Działu Xbox, Phil Spencer, porównaj strategie między X-Box s Sony Na swojej odprawie przed E3 skorzystał z okazji, by rzucić kijem w swojego odwiecznego rywala.

Oczywiste jest, że Xbox w ciągu zaledwie kilku lat radykalnie zmienił ukierunkowanie swojej platformy i treści, które oferuje. Pod przywództwem Phila Spencera Xbox przeszedł od przegranej z PlayStation Sony do otwartej rywalizacji i, według wielu, stał się jeszcze ważniejszy.

Dzieje się tak oczywiście głównie dlatego, że firma od dawna wprowadza na rynek gry na Xboxa. gra zręcznościowa w celu Komputer Tego samego dnia co premiera konsoli, rozszerzając tym samym dostęp do platformy i otwierając ekosystem dla milionów graczy, którzy nie chcą lub nie mogą posiadać konsoli Xbox.

Podczas briefingu przed E3 z przedstawicielami prasy Spencer potwierdził zaangażowanie Microsoftu w tę strategię i skorzystał z okazji, by przypiąć ją do Sony, chociaż nie wymienił jej bezpośrednio.

„Jesteśmy jedyną platformą wydającą gry na PC, chmurę i konsolę jednocześnie. Inni przenoszą gry konsolowe na PC lata późniejNie tylko po to, aby ludzie kupili sprzęt z góry, ale potem ponownie za niego płacą, aby grać na PC.Spencer, wyjaśnij.

Szef Xbox też Zauważył, że strategia jego firmy pozwoliła na rozwój marki i odbiorcówTwórz możliwości na nowych platformach: “Rozszerzyliśmy produkcję, aby wydawać własne gry jednocześnie na konsolach i PC. W ubiegłym roku ponad dwukrotnie zwiększyliśmy sprzedaż gier własnych na PC. Jesteśmy również jednym z największych zewnętrznych wydawców na Steam. ”

Na koniec skomentował to również Phil Spencer Zainwestuj w chmurę Zapewnia również przewagę graczom PC, którzy nie posiadają najnowszego sprzętu: „Grając w chmurze, mamy teraz możliwość dostarczania tych wspaniałych gier w jakości AAA setkom milionów tandetnych komputerów z systemem Windows”.dodany.

Phil Spencer porównał strategie Xbox i PlayStation na PC i było to trudne dla Sony, zgadzasz się?

Fontanna: Eurogamer

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *