Philip Morris przenosi część produkcji tytoniu z Polski na Gran Canarię

Philip Morris International (PMI) zdecydował Zmień część wyrobu tytoniowego Od swojej fabryki w Polsce po Gran Canarię, Dos Santos współpracuje z firmą od ponad dekady, inwestując ponad 15 milionów euro i tworząc 120 nowych miejsc pracy na wyspach. .

Nowa produkcja, która ma zaopatrywać dwanaście krajów Unii Europejskiej, w tym Niemcy, Włochy, Francję i Belgię, dostarcza łącznie 36 mln euro, integrując tym samym tytoń. Najczęściej eksportowane produkty z wysp Poza bananami, 84% całkowitej krajowej produkcji wyrobów tytoniowych jest wytwarzane na Wyspach Kanaryjskich, co odpowiada za 1% PKB Wysp Kanaryjskich i tworzy 5279 miejsc pracy.

Dyrektor generalny PMI na Hiszpanię i Portugalię, Enrique Jimenez, ogłosił to po spotkaniu z Angelem Victorem Torresem, prezydentem Wysp Kanaryjskich, gdzie prezes firmy przedstawił mu szczegóły biznesplanu.

Prezydent Wysp Kanaryjskich podkreślił, że to zaangażowanie Philipa Morrisa i dos Santosa to „dobra wiadomość” dla dywersyfikacji gospodarczej wysp i produkcji tytoniu, które, jak przypomniał, były rozpatrywane od 1997 r. przez parlament regionalny. Departament Strategii Wysp Kanaryjskich Zasadniczo, ze względu na tworzenie miejsc pracy i osiągany eksport, inwestycja ta może wynieść około 170 milionów euro, bardzo blisko tego, co generuje eksport bananów.

Ze swojej strony dyrektor generalny PMI na Hiszpanię i Portugalię, Enrique Jimenez, wyjaśnił, że mówimy o „a”. Operacja na dużą skalę Dla przemysłu, dla sektora przemysłowego wysp i dla bilansu eksportowego, a zatem najbardziej korzystna działalność jest z pewnością wyjaśniona tradycją, jaką wykazuje ta ziemia, oraz innowacjami, które Dos Santos był w stanie wdrożyć. To niewątpliwie czyni go doskonałym wyborem dla PMI”.

Postaw na „Cygaro”

Decyzja PMI jest przykładem zmiany, do której zmierza firma Przyszłość bez dymu tytoniowego, wskazując, że jej fabryka w Krakowie (Polska) koncentruje się wyłącznie na produkcji niespalanych alternatyw, aby zaspokoić rosnący popyt. Na Wyspach Kanaryjskich Philip Morris skoncentruje się na wytwarzaniu produktów PapierosyWyrób papierosopodobny owinięty naturalną warstwą tytoniu i filtrem.

Dlatego optymalizacja jej procesów polega na przeniesieniu części produkcji wyrobów konwencjonalnych do innego ośrodka. Wybory Wysp Kanaryjskich i Dos Santos odbywają się w drodze konkursu wewnętrznego Cztery fabryki w Europie Zainteresowany zakupem produktu.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *