Philip Wheeler dołączył już do grupy Piratas de Quebradillas

Młodzieżowy napastnik Portoryko Filip Wheelerdołączył do sesji treningowych Piratas de Quebradillas w środę i mógł zobaczyć akcję z drużyną w nadchodzących dniach.

Sami Buccaneers opublikowali nawet na swoich portalach społecznościowych informację, że Wheeler, który grał w Iowa Wolves z G-League, przybył na wyspę we wtorek wieczorem i przybył do Quebradillas około 1:00 w nocy. Na jego prośbę był na korcie Raymonda Dalmau.

W środę był aktywny w treningu pięcioboju w La Guarida.

W zeszłym sezonie Wheeler zdobył 16 punktów i sześć zbiórek na mecz, więc jego wejście do gry zwiększa ofensywę Quebradilli, którą już ma. Hassana Whiteside’a I Rycerz Brandona jako lider punktacji turnieju.

Quebradillas to wiodący zespół sezonu BSN z rekordem 11-3.

W Humacao trwają zmiany

Kanastero Travisa Trice’a We wtorek dołączył do Grises de Humacao, aby objąć stanowisko bramkarza Xaviera Simpsona.

Trice to amerykański obrońca, który pochodził z gry w hiszpańskim ACB z UCAM Murcia. W swoim CV ma doświadczenie m.in. w Polsce, Turcji, Włoszech i Francji.

Podobno napastnik jest Haitańczykiem Skala Labisserektóry w zeszłym roku był częścią Cangrejeros de Santurce, wejdzie do szarego pięciokąta w tym miejscu Thomasa Robinsona.

Zaczął sezon z Humacao Tymoteusz SoaresI Janis Tema I Justina Dentona. Cała trójka opuściła listę Humacaeño, aby zrobić miejsce dla przybycia Robinsona, Lionel Figueroa i Simpsona.

Humacao wyróżnia się tym, że może korzystać z trzech importowanych graczy, ponieważ od czasu powrotu do BSN nie udało mu się zakwalifikować do postseason.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *