Philips OLED 807 i Performance 8807 znajdują się w czołówce telewizorów marki w 2022 roku | technologia

Philips wprowadził OLED TV 807 i Performance 8807, dwa nowe telewizory, które utorują drogę do tego, co do 2022 r. będzie średniej klasy panelami OLED i LCD tej marki.

za Fala prezentacji na CES 2022Obietnice zaczęły się spełniać. Philips przygotował się, aby zaoferować społeczności pierwsze telewizory, które zostaną odnowione w 2022 roku.

ten OLED 807 jest dostępny jako standardowa podstawka Ze średniej półki katalogu OLED ze znacznymi zmianami procesora, nowym panelem pod pachą i z Ulepszona technologia Ambilight.

ten Wydajność 8807tymczasem podnosi pasek skali dla Telewizory LCD z ulepszeniami wyświetlania i złączem HDMI 2.1 Dla większości graczy.

Seria OLED 800 podnosi poprzeczkę dzięki nowemu panelowi i procesorowi

Głównym tematem prezentacji był OLED 807, który jest bardzo ciekawym telewizorem reprezentującym jedną z najlepiej sprzedających się serii holenderskiej firmy.

Jedną z najważniejszych innowacji jest nowość Panel OLED EX nowej generacji Osiągnięcie 30% wzrost przepuszczalności światła Dzięki technologii wykorzystującej deuter zamiast wodoru stosowanego w poprzednich ekranach OLED.

Wewnątrz znajduje się plik Procesor P5 6. generacji Zapewnia nowe algorytmy dla danych zbieranych przez czujnik światła w celu poprawy przetwarzania obrazu i poprawy jakości podczas przedstawiania treści w Dolby Vision, HLG, HDR10 i HDR10+ i kompatybilność z HDR10 + adaptacyjny.

Nowość na 2022 r. od Philipsa będzie dodatkiem Ulepszona kompatybilność z IMAX Z technologią DMR (IMAX Digital Media Remastering), która optymalizuje obraz, aby zapewnić większą przejrzystość i precyzję filmów o tym profilu.

ten Philips OLED807 poprawił swój wygląd Zastosowanie smuklejszego profilu bez ramek, który nadaje całą wagę ekranowi z przodu, oraz czterostronnemu systemowi oświetlenia Ambilight z tyłu, który w tej nowej aktualizacji poprawia poziom szczegółowości i dokładności kolorów.

Łączność jest aktualizowana poprzez spełnienie wymagań standardu HDMI 2.1 HDMI 2.1, który obejmuje Zmienna częstotliwość częstotliwości (VRR) Rozdzielczość 4K od 40Hz do 120Hz, pełna przepustowość 48Gbps, Obsługa FreeSync Premium i Nvidia G-SYNCa także tryby autoodtwarzania i wolnego czasu odpowiedzi (ALLM).

Philips OLED 807 ma również funkcje 2.1 nagłośnienie Zasilany trójpierścieniowym przetwornikiem basowym zasilanym czterema pasywnymi głośnikami wysokotonowymi podobnymi do istniejących Przetestowaliśmy go na OLED 806, który sprawdziliśmy Kilka tygodni temu.

Telewizor Philips OLED 807 będzie dostępny w rozmiarach ekranu 48″, 55″, 65″ i 77″. Planuje się, że przybędzie do Hiszpanii w maju 2022 r., ale jego ceny nie zostały ujawnione.

PERFORMANCE 8807 poprawia swoją wydajność poprzez ulepszenie zakresu LCD

Drugim wielkim bohaterem wieczoru był: Wydajność Philips 8807 To nie jest daleko od nowości z Nowe, powiększone średnice i lepsza łączność odtwarzacza bardziej entuzjastycznie.

Nowe odniesienie utrzymuje pProcesor P5 5. generacji Co dało tak dobre wyniki w modelach Philipsa z 2021 roku i zawierało plik Wysokiej jakości panel LCD 120 Hz Z nowym kształtem o dużej przekątnej do 86 cali. Zawiera wsparcie dla treści HDR HLG i Dolby Vision i HDR10 +.

Ulepszenia pojawiają się również w sekcji łączności, zgodne z HDMI 2.1 standardw tym: e-ARC, obsługa VRR dla 4K od 48 Hz do 120 Hz przy pełnej przepustowości 48 Gb/s, a także obsługa FreeSync Premium i Auto Low Latency Mode (ALLM) z Opóźnienie wynosi tylko 9 milisekund.

Jakość dźwięku zapewnia para głośników, które zapewniają dźwięk Całkowita moc 20 W. Wydajność 8807 jest zintegrowana z Bezprzewodowa platforma domowego audio firmy Philips Pracuj jako kanał centralny dla bezprzewodowego systemu audio.

Nowy telewizor Philips 8807 będzie dostępny w rozmiarach 43″, 50″, 55″, 65″, 75″ i 86″. Planowany przyjazd do Hiszpanii w maju 2022 r..

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.