Philips wprowadza na rynek monitor z drugim elektronicznym ekranem z atramentem | technologia

Spędzamy wiele godzin przed ekranem lub ekranem telefonu, a to bardzo męczy nasze oczy. Philips oferuje ciekawą alternatywę.

Philips wystawiony na sprzedaż Pokazać z Drugi elektroniczny ekran atramentowy. Dwie płytki są połączone, ale płytkę e-ink można obracać względem drugiej, co zapewnia wygodniejsze oglądanie.

Po co używać drugiego talerza? atrament elektroniczny? Firma Philips nie bez powodu doszła do wniosku, że większość czasu, który spędzamy przed komputerem, spędzamy na czytaniu plików PDF, przeglądaniu tabel, przeglądaniu stron internetowych itp. czytanie, Jasne. Praktyczny, z podświetlanym wyświetlaczem, zmęczone oczy.

Chodzi o to, że kiedy musimy przeczytać tekst, przekazujemy go do drugiego ekranu, który zawiera plik elektroniczny pad z tuszem. Ten ekran nie emituje światła, więc czyta się go jak papier. Widok jest znacznie mniej męczący.

Podwójny ekran z e-ink

The Monitor Philips 24B1D5600 ma Ekran IPS rozmiar 23,8 calai decyzja 2560 x 1440 pikseli. Ma częstotliwość odświeżania 75 Hz, częstotliwość kolorów 99,8% sRGB i jasność 250 nitów. Czas odpowiedzi 4 milisekundy. To monitor przeznaczony do pracy lub naukichociaż może być również używany do gier, z pewnymi ograniczeniami.

The elektroniczny ekran z atramentem rozmiar 13,3 caladwukrotnie większy od klasyków Amazon Kindlez dokładnością 1200 x 1600 pikselii 150 dpi.

Jak wspomniano, ten drugi panel można obracać, aby wygodniej czytać, ponieważ jest wyższy niż zwykły ekran:

Dziwnym faktem jest to, że Ekran e-ink ma własną baterięNie jest zasilany z wtyczki. Ale ponieważ jest to atrament elektroniczny, który nie zużywa energii podczas naprawy obrazu, Bateria może wytrzymać jeden lub dwa miesiące Żaden problem. Wykorzystuje port USB typu C o mocy 15W.

The Pokazać Posiada również drugi port USB Type-C 90 W do ładowania telefonów komórkowych lub tabletów.

Brać Dwa niezależne ekrany Może być również używany w trybie wielozadaniowym, zarządzając jednocześnie dwiema aplikacjami. Łączy się z komputerem przez port DisplayPort 1.2.

Jak wybrać najlepszy mini PC?

Philips nie wyjaśnia tego w pliku Dokument techniczny w PDF Czy ekrany można rozdzielić. Ale byłoby interesujące użyć ekranu e-ink jako pliku czytnik ebooków.

The Monitor Philips 24B1D5600 z Drugi elektroniczny ekran atramentowy, brzmi jak bardzo ciekawy pomysł dla tych, którzy pracują lub uczą się z komputerem. Obecnie jest w sprzedaży tylko w Chinach, w cenie około 850 USD.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.