piątek, 17 czerwca 2022

Madryt, 16 czerwca

.- kijów / Moskwa.- Monitorowanie sytuacji rosyjskiej inwazji na Ukrainę. (Wideo) (Dźwięk)

.- Moskwa (Rosja) .- Prezydent Rosji Władimir Putin przemawia na pełnym posiedzeniu Międzynarodowego Forum Ekonomicznego w Sankt Petersburgu, pośród międzynarodowych i gospodarczych kampanii informacyjnych, które rozpoczął na Ukrainie prawie cztery miesiące temu. I zachodnie sankcje przeciwko gospodarce kraju. (Zdjęcie) (Wideo)

.- Bruksela (Belgia) .- Komisja Europejska opublikowała w piątek swój raport w sprawie przystąpienia Ukrainy, Mołdawii i Gruzji do Unii Europejskiej, trzy miesiące po tym, jak trzy kraje zażądały zaakceptowania groźby ze strony Rosji. (Zdjęcie) (Wideo) (Dźwięk)

.- Sewilla-Lauro (Francja) .- Rachel Cage, pokojówka hotelowa urodzona na Wybrzeżu Kości Słoniowej, ma zamiar przejść do historii we Francji i zostać pierwszą pracownicą w swojej dziedzinie, która zostanie wybrana do francuskiego Zgromadzenia Narodowego. (Wideo)

.- Paryż (Francja) .- Konferencja prasowa Juana Franco, prawnika wybranego przez hiszpańskie LFP, została wybrana do rozpatrzenia jej skarg we Francji w związku z domniemanymi naruszeniami finansowego „fair play” PSG i paryskiego klubu liga francuska. UEFA. (Wideo)

.- Luksemburg.- Ministrowie Gospodarki i Finansów Unii Europejskiej (Ecofin) po raz trzeci będą dążyć do osiągnięcia porozumienia w sprawie minimalnej stawki 15% podatku od osób prawnych, w którym zatwierdzą również plan naprawczy dla Polski. (Zdjęcie) (Wideo) (Dźwięk)

.- Warszawa (Polska) .- Rozszerzenie rejestru zdrowia w Polsce, obowiązujące od tego piątku, zostało zakazane przez organizacje pozarządowe i polskich lekarzy od stycznia 2021 r. w celu promowania aborcji, w tym aborcji, oraz dla zdrowia kobiet z negatywnymi skutkami. (Wideo) (Dźwięk)

.- Bogota (Kolumbia) .- Poza wynikami wyborów prezydenckich w przyszłą niedzielę prawda jest taka, że ​​Kolumbia po raz pierwszy w swojej historii otrzyma afroamerykańskiego wiceprezydenta. Inżynier Marlene Castillo Torres, dwie kobiety o bardzo różnych planach. (Zdjęcie) (Wideo) (Dźwięk)

.- Inapari (Peru) .- Łagodzenie zanikającej zmiany pokoleniowej w rolnictwie rodzinnym i zwiększonego nacisku na lasy. To jest twarz i ukrzyżowanie migrantów z miast w Peru na wieś, wydarzenie napędzane przez epidemię Govit-19, która wstrząsnęła sektorem leśnym Matre de Dios. (Zdjęcie) (Wideo)

.- Miasto Meksyk.- Prezydent Meksyku Andres Manuel Lpez Obrador, po spotkaniu ze specjalnym wysłannikiem Białego Domu ds. Zmian Klimatu Johnem Kerry, przedstawił plan zwalczania emisji gazów cieplarnianych. Paliwa kopalne. (Zdjęcie) (Wideo)

.- Montevideo (Urugwaj) .- Były sekretarz generalny Komitetu Politycznego Podemos Pablo Iglesias wygłosi w Urugwaju przemówienie zatytułowane „Stosunki polityczne i sieci społeczne w post-rzeczywistości”. (Wideo) (Zdjęcie)

.- Genewa (Szwajcaria) .- Mówi, że obecny światowy kryzys żywnościowy nie jest spowodowany epidemią czy wojną na Ukrainie, ale dziesięcioleciami liberalizacji rynku rolnego, który „stworzył światowy głód”. W rozmowie z Efe, liderką międzynarodowego ruchu via Cambesina Morgan Odi. (Wideo) (Dźwięk)

.- Miami (USA) .- „Dlaczego Stany Zjednoczone, które stanowią 5% światowej populacji, mają 20% więźniów?” To mocne pytanie jest jednym z 30 plakatów na publicznej wystawie sztuki, która będzie objeżdżać kraj w nadchodzących miesiącach, aby potępić „masowe więzienie” i spróbować wywrócić ten „dramat” do góry nogami. (Zdjęcie) (Wideo)

.- Mexico City.- Na spotkaniu ze swoją 52-letnią historią Los Tigres del Norde spotkało się w restauracji w San Jose w Kalifornii, gdzie się zaczęło, tym razem Nie śpiewaj historii meksykańskiego imigranta. Wiele z ich tematów, ale trzeba powiedzieć własne w filmie dokumentalnym „Los Tigres del Norde, historie do opowiedzenia”. (Zdjęcie) (Wideo)

ftv / EFETV

Jeśli chciałbyś wiedzieć o innych działaniach informacyjnych i wydarzeniach zaplanowanych na dziś iw ciągu najbliższych 365 dni w Hiszpanii i na całym świecie, mamy do Twojej dyspozycji globalną agendę cyfrową, która będzie dostępna przez Internet i zostanie natychmiast zaktualizowana. Za każdym razem EFE zna nowe wezwanie. To narzędzie umożliwia sortowanie prognozy według zainteresowań użytkownika.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego lub innych produktów, prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta w godzinach 7:30 (GMT) do 19:00 (GMT) pod numerem + 34913467245 lub e-mailem na adres [email protected]

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.