Pięć nowych gier dostępnych w ramach subskrypcji Xbox Game Pass

Październik dobiega końca, a oni już kończą Pięć nowych gier dostępnych w ramach subskrypcji Xbox Game PassPonadto Age of Empire IV ukaże się dzisiaj na Xbox Game Pass PC. Nowe gry w ramach subskrypcji Xbox Game Pass to znacznie więcej niż tylko świetny wybór gier, to wyjątkowe wrażenia dla graczy szukających różnorodności, ale także jakości. I możesz być detektywem i grać w symulator polowania i inne rzeczy.

Lista gier dostępnych teraz w ramach Xbox Game Pass obejmuje: Alan Wake’s American Nightmare, Backbone, Nongunz: Doppleganger Edition, The Forgotten City i Bassmaster Fishing 2022. Będzie to gra przez cały dzień Oficjalna edycja Age of Empire IV, powrót jednego z najważniejszych RTS-ów w historii. Możesz czytać Nasza analiza tej wspaniałej gry.

¿Llegará Mass Effect Legendary Edition i Xbox Game Pass czy EA Play?

Pięć nowych gier w ramach subskrypcji Xbox Game Pass

Kręgosłup to bez wątpienia jeden z najlepszych dodatków na liście, chociaż był już dostępny, ale tylko na komputery. To gra detektywistyczna z oszałamiającą grafiką, sugestywną ścieżką dźwiękową i odważną narracją, która ożywia dystopijne BC Vancouver zamieszkane przez zwierzęta. Kolejną świetną grą jest The Forgotten City, gra, która otrzymała entuzjastyczne recenzje, w której możesz przenieść się 2000 lat w przeszłość i przeżyć ostatnie dni przeklętego rzymskiego miasta, gdzie jeśli jedna osoba się pomyli, wszyscy umierają.

Ogłoszono Xbox Game Pass, który pojawi się w listopadzie

Inne nowe gry w ramach Xbox Game Pass to Nongunz: Doppleganger Edition, nihilistyczny roguelike oraz Bassmaster Fishing 2022, Symulator wędkarstwa, na który czekali miłośnicy sportu. Oto pełna lista nowych gier w ramach subskrypcji Xbox Game Pass:

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *