Pięć Sinaluan z możliwością wyjazdu do Kataru 2022

The Puchar Świata Katar rozpocznie się za Meksyk We wtorek 22 listopada, kiedy mierzy się Polskę, strateg Gerardo „Tata” Martino szuka piłkarzy, którzy utworzą ostatni skład.

W poprzednim mundialu każda drużyna miała prawo do wyboru 23 zawodników, ale za Katar 2022 Została rozszerzona do 26, co pozwoli każdemu trenerowi mieć szerszy wachlarz możliwości na Mistrzostwa Świata.

W tej sytuacji pięć elementów z Sinaloa zwiększyło swoje szanse na reprezentowanie Meksyku na Mistrzostwach Świata.

Rudolf Cotta

Rodolfo CottaZawodnik Mazatlan z Lyonu będzie starał się utrzymać jeden z trzech limitów bramkarzy.

Tytuł przypadnie Amerykaninowi Guillermo Ochoa, drugie miejsce przypadnie Alfredo Talavera, nowemu bramkarzowi Bravos de Juárez.

Teoretycznie trzecie miejsce będzie sporne Rodolfo CottaCarlos Acevedo (Santos) i Jonathan Orozco (Zulos).

Rodolfo Cotta35-latek miał okazję obronić bramkę Azteków 14 czerwca, w zremisowanym 1:1 meczu Meksyku z Jamajką, co odpowiadało Lidze Narodów CONCACAF.

Hektor Moreno

Doświadczony środkowy obrońca z Culiacan będzie szukał swojego czwartego Pucharu Świata.

Hektor Moreno34-latek nie ma najlepszych chwil z Rayados de Monterrey, ponieważ stracił prawo własności.

Jednak mistrz świata do lat 17 jest jednym z zaufanych graczy Gerardo Martino.

Również, Hektor Moreno Jest jednym z najbardziej doświadczonych graczy, którzy mogą reprezentować Meksyk na mundialu.

Kącik Jezusa

Mistrz pół roku temu z Atlasem, a teraz niekwestionowany mistrz z Tigrisem, Jezus Alberto Anioł Może być jednym z beneficjentów po rozszerzeniu ostatecznej listy.

24-latek z Culiacan należał do meksykańskiej drużyny, która zdobyła brązowy medal na igrzyskach olimpijskich w Tokio.

Kącik Jezusaktóry wywodzi się z UAS Eagles, w swoim najlepszym interesie ma zdolność gry jako skrzydłowy lub środkowy obrońca, tak jak to robił na igrzyskach olimpijskich.

Louis Romo

rodzice Louis Romo Ma wiele podobieństw z Kącik JezusaPonieważ zdobył również brązowy medal na igrzyskach olimpijskich, skrócił długi okres mistrzostw dla jednej drużyny (Cruz Azul) i grał dwie pozycje.

Louis Romo27-latek może grać jako pomocnik i środkowy obrońca, co daje mu większe szanse na awans na Mistrzostwa Świata.

Obecny zawodnik Rayados de Monterrey jest obecny na arenie rywalizacji, ponieważ potrafi strzelać bramki.

Eric Gutierrez

Po połączeniu w ostatniej chwili 23 listy dla Rosji 2018, mężczyzna z Ahome Eric Gutierrez Jego drugi sen Mistrzostwa Świataale teraz będzie starał się być bohaterem.

27-letni pomocnik był jednak bliski powrotu do Meksyku, a teraz przeżywa swoje najlepsze chwile jako zawodnik PSV Eindhoven.

Eric Gutierrez Wygrał Puchar Holandii, teraz będzie starał się o miejsce w trójkolorowej pomocy, a nawet może powalczyć o miejsce w dolnej strefie, jak to czasami robi w Eredivisie.

Konkurenci Meksyku

Meksyk Po raz pierwszy wystąpią 22 listopada z Polską, po czym zmierzą się 26 listopada z Argentyną, a ostatni pojedynek fazy grupowej rozegra z Arabią Saudyjską 30 tego samego miesiąca.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.