Piero Hincapi przewodzi nowej generacji obrońców

Piero Hincapi Jest sześć razy droższy niż pięć miesięcy temu. ten Bayer Leverkusen Zapłaciłem za to 7,5 miliona dolarów prawa sportowe W sierpniu zeszłego roku, ale teraz jego cena wynosi około 45 milionów dolarów.

ten Obserwatorium Piłkarskie CIES Publikowanie badania z wyszczególnieniem, że wybrany może być Przenosić Dla tych, którzy mają 45 milionów dolarów w połowie 2022 r., zatem wydajność W reprezentacji Niemiec iw reprezentacji Ekwadoru.

Z tymi liczbami szmaragd to Najlepsza obrona wartości Z Ameryka Południowa. Ma 19 lat, on stały uchwyt Na Bundesliga Niemcy i play-off latynoamerykanin na Mistrzostwa Świata w Katarze.

Po raz pierwszy Ekwadorczyk w tym wieku pozostaje gwiazdą jednego z Wielkie ligi Z Europa.

Potwierdzony przez drużyny młodzieżowe Z Ekwadoru do trzech absolutnych kolorów. Grał w 15 i 17 podkategoriach. Ale jego wielką motywacją do debiutu w pierwszym zespole było: Gustavo Alfarotrener. Tak uważa to Jorge Celico, dyrektor departamentów szkoleniowych Ekwadorskiego Związku Piłki Nożnej (FEF).

Jazda hincapié Nowe pokolenie Z obrona które trafiają do selekcji. dla niego Mąż W drużynie narodowej Feliksa Torresa, 24, to kolejny obrońca, który zadebiutował dla Alvaro w fazie playoff. Obaj tworzą grupę z najniższą średnią wieku spośród dziesięciu drużyn grających w Pucharze Świata.

Jak zawołał trener Diego Almeida17-latek, obrońca hiszpańskiego klubu Barcelona, ​​który zadebiutował w towarzyskim meczu z Salwadorem. jako męczennik Jackson Borrozo, chociaż gracz nie doszedł do sprawdzenia z powodu kontuzji. Gustavo Valecilla, 22 lata i Joshua Quinones, 20, został również powołany przez trenera.

Obrońca Felix Torres (z prawej), 24, wystąpił przeciwko Kolumbii w Barranquilla w październiku zeszłego roku. Zdjęcie: EFE

Poroso gra dla Boavisty w Portugalii i był częścią poniżej 20 wyboru kto wygrał latynoamerykanin 2019 Zajęła trzecie miejsce w Puchar Świata w Polsce. Nadal jest w głównej drużynie, ale chce zrobić skok do innej, bardziej popularnej ligi.

Sześć Obron, które się dla nich wyróżniają młodzieżSą w wieku od 17 do 24 lat.

Célico potwierdza, że ​​wielu z tych graczy pojawiło się w ramach Przetwarzanie w drużyny młodzieżowe. Ponadto stwierdza, że ​​piłkarze tacy jak Almeida z zespołu culé zostali zlokalizowani w ramach monitoringu przeprowadzonego przez FIFA w celu znalezienia ekwadorskich talentów w ligach w innych krajach, zwłaszcza w Europie.

– Jest wielu piłkarzy, którzy wkrótce zaprezentują się w drużynach narodowych – dodaje Silico.

Z młodymi obrońcami Ekwador ma obrońcy Z przepowiednia Aby rozegrać co najmniej dwie dodatkowe rundy kwalifikacyjne. W tej chwili Hincapié i Torres grają w Santos z Meksyku, standaryzowany w trzech kolorach.

Galo Rodríguez, który był jednym z młodzieżowych trenerów Hincapié, uważa, że Nowe pokolenie Z obrońcy Przyszedł, żeby się dla niego wyróżnić Osobisty. „Mają dużo nastawienia, aby osiągnąć swoje cele”.

Gustavo Alfaro jest zadowolony z duetu Hincapi i Torres. Na początku kariery powierzono mu Nieruchomość w centrum obrony dla Robert Arboleda, 30 lat i grał w Sao Paulo w Brazylii; s Xavier Arriaga 27 lat i należy do klubu piłkarskiego Seattle Sounders (MLS).

Hincape powiedział w komentarzach do swojego klubu, że wciąż musi się jeszcze nauczyć i chce się poprawić. Jego złudzeniem jest kwalifikacja z trójkolorowy ten Globalizm Katar 2022.

Wraz z nimi argentyński strateg chce odejść drużyna zjednoczony Na przyszłe rundy kwalifikacyjne i z odnowionymi twarzami otrzymanymi od piłkarzy, takich jak Gabriel Achilier i Arturo Mina, obrońcy, którzy wspierali Gustavo QuinterosTrener, który poprowadził Ekwador do eliminacji Mistrzostw Świata 2018 w Rosji.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *