Pierwsze filtrowane wiadomości o Androidzie 13, mające wpływ na ekran blokady, dźwięk i baterię | technologia

Android 13 Tiramisu pojawi się pod koniec 2022 roku. Ale jest już w fazie rozwoju, więc programiści mieli już dostęp do pierwszych wersji alfa.

Od premiery Androida 12 minęło kilka miesięcy, ale bardzo niewiele telefonów komórkowych go posiada. Nawet Samsung przestań to rozprowadzać, dla niektórych owadów.

Jednakże, Google już pracuje na Androidzie 13. sieć Programiści XDA, który jest tworzony przez programistów i dzięki temu mają kontakty, a nawet osoby pracujące nad rozwojem systemu mają dostęp do Nieujawniona pierwsza wersja Androida 13, i nazwa cukierka tiramisu (Tiramisu).

Ta pierwsza wersja jest całkowicie wprowadzająca, więc nie ma pewności, czy jesteś Co nowego w Androidzie 13 Które, jak zobaczymy, osiągną ostateczną wersję. Ale na razie Google zamierza je uwzględnić.

Pierwsza babcia będzie w ekran blokady. To niewielka zmiana, ale użytkownicy o to prosili.

Zegar na ekranie blokady jest obecnie wyświetlany w dwóch wierszach, ale po otrzymaniu powiadomienia zmienia się w jeden wiersz. Android 13 pozwoli ci zawsze zachować dwie linie, aby zachować jednolitość.

Kolejna nowość w Języki obsługiwane przez system operacyjny.

Do tej pory język wybrany w konfiguracji był stosowany do wszystkich aplikacji w systemie oraz do wielu aplikacji, które używają domyślnego języka systemu operacyjnego i nie pozwalają na jego zmianę.

w Androida 13 będzie istnieć Aplikacja językowa kto pozwoli? Ustaw inny język dla każdej aplikacji w systemie lub dla innych aplikacji, które ustawiają język domyślny.


Dzięki 5G i wydajnemu procesorowi Mediatek ten telefon komórkowy jest niezwykle wydajny i ma niesamowity ekran 120 Hz.

Powiadomienia opcjonalne

W systemie Android 12 i wcześniejszych wszystkie zainstalowane aplikacje mają możliwość wysyłania powiadomień. Jeśli zainstalujesz kilka, wtedy zaczynają się korki i korki.

W systemie Android 13 powiadomienia staną się opcjonalnym uprawnieniem powiązanym z każdą aplikacją, tak jak obecnie, aby umożliwić aplikacji korzystanie z aparatu lub lokalizacji.

Wyciek wskazuje, że system ten można zastosować również w aplikacjach opracowanych dla Androida 12.

To może być Jedna z najważniejszych nowości w Androidzie 13.

Kredyty baterii

W Androidzie 13 Google testuje technologię o nazwie Głośnokto używa? System kredytowy do przydzielania zadań aplikacyjnych.

W zależności od stanu baterii system przyznaje kredyty aplikacjom w pamięci, Aplikacja użyje tych kredytów, aby zażądać wykonania zadań przez procesor.

Celem jest: Jedna aplikacja nie zajmuje całej kolejki zadańA także nagradzanie tych, którzy zużywają mniej zasobów.

Dźwięk Bluetooth LE

wreszcie, Policja Androida Możesz to sprawdzić Android 13 będzie miał obsługę Bluetooth LE Audio. To nowy standard, który pozwala na odtwarzanie dźwięku zużywając mniej baterii, a kilka osób może słuchać tego samego dźwięku w tym samym czasie, każda ze słuchawkami i innymi nowościami.

Krótko mówiąc, bardzo ciekawe funkcje w tym Najpierw spójrz na Androida 13.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *