Pierwsze zdjęcia nowego składanego telefonu komórkowego Motorola i dane z pierwszego okrążenia aplikacji

Pierwsze zdjęcia nowego składanego telefonu komórkowego Motorola i dane z pierwszego okrążenia aplikacji

Powiązane wiadomości

Rośnie stawka na składane smartfony. Był ostatnim, który dołączył do samochodu żywy razem z nim Vivo X FoldZostał ogłoszony w Chinach kilka tygodni temu. trochę wcześniej Uhonorowanie tego, który zrobił krok s OPPO kilka miesięcy temu. Ale tym, który rozpoczął wyścig, jest Motorola z nowym Razrem, a teraz ma nadejść trzecia generacja, której zdjęcia i specyfikacje wyciekły.

Tym razem wydaje się, że Motorola zmieniła podejście do swojej składanej stacji, ponieważ do tej pory korzystała z zaawansowanego projektu, ponieważ była składana, ale ze specyfikacjami średniej klasy.

Motorola Razr 2022 będzie modelem z wyższej półki

W tym roku chińska firma chce, aby jej model bezpośrednio konkurował z propozycjami Samsunga, Flipem, a do tego wie, że musi poprawić specyfikację i zaktualizować design. Jego kryptonim to Maven.

jak widzisz w zdjęcie Wygląda na to, że Motorola zdecydowała się na konfigurację z dwoma kamerami, podobną do tej znajdującej się w Samsung Flip. Będzie miał 50-megapikselowy czujnik główny z tyłu i 13-megapikselowy ultraszerokokątny czujnik.

Teleobiektywu nie będziemy mieli, ale to coś, co oferuje niewiele składanych urządzeń, choć niektórzy są w stanie to zaimplementować.

Motorola Maven (kryptonim)

Wnętrze telefonu zostało przeprojektowane, aby zmniejszyć rozmiar jego charakterystycznego podbródka, kształt odziedziczony po oryginalnym Razr, a także ulepszyć ekran, który ma teraz FHD+ i zintegrować 32-megapikselowy aparat wewnętrzny.

Pamięć wewnętrzna będzie miała 256 lub 512 GB, a RAM 8 lub 12 GB. Procesor zmieni się w obu wersjach, wykorzystując Snapdragon 8 Gen 1 i jego następcę, Ale skoro ten slajd jest spóźnionyNa początku można zobaczyć tylko wersję, która została zapowiedziana ze znanym już procesorem.

Ten nowy model ma zostać zaprezentowany w połowie roku, latem, choć nie ma jeszcze potwierdzenia. Jeśli nie ma dziwnych zmian, to powinniśmy to zobaczyć na rynkach międzynarodowych pod koniec roku, ale przy problemie braku komponentów i logistyki jest to niepewne.

Motorola pracuje również nad telefonem komórkowym z rolką

Dodaj do tego filtra Napisz o innym modelu. Dzisiejszy drugi telefon komórkowy o kryptonimie Juno nie będzie składany, ale składany, podobnie jak OPPO X 2021.

Cóż, podobny pomysł, ponieważ Motorola powiększy się na wysokość, a nie na szerokośćco czyni je bardzo wygodnymi do noszenia, gdy nie są otwarte, podobnie jak telefony komórkowe, które zainspirowały nowy Razr.

Oczywiście nie ma jeszcze prototypu tej stacji, więc jeśli zostanie ona uruchomiona komercyjnie, to nie zostanie szybko uruchomiona.

To może Cię zainteresować

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *