Pierwszy lot misji Artemidy na Księżyc ma nowego astronautę: Baranek Shaun | życie

Na pokładzie misji Artemis I nie będzie ludzi, ale będzie ona wypełniona ciekawskimi pasażerami…

Jeśli pogoda pozwoli, rozpocznie się ten miesiąc Misja Artemidykto celuje? Przywrócił ludzkość z powrotem na Księżyc w 2024 lub 2025 roku.

Ta pierwsza misja ma na celu: Pomiar promieniowania i sił aerodynamicznych, które będą znosić astronauci. Dlatego rakieta Orion, chociaż doleci na Księżyc i powróci, nie przeniesie astronautów, ale przeniesie Co najmniej czterech pasażerów.

W tym tygodniu został potwierdzony kolejny. Europejska Agencja Kosmiczna (ESA) ogłosić ten który Baranek Shaun dołączy do europejskiego modułu serwisowego stworzonego przez Europejską Agencję Kosmiczną. Kamień milowy dla swojego gatunku, ponieważ będzie pierwszą owcą, która poleci na Księżyc. Tutaj możemy zobaczyć jej trening w warunkach mikrograwitacji:

To ekscytujący czas dla Shawna i dla nas w ESA. Cieszymy się, że zostałeś wybrany do tego zadania i rozumiemy, że choć może to być mały krok dla człowieka, to dla owcy jest to ogromny skok.powiedział David Parker, dyrektor Human and Robotic Exploration w Europejskiej Agencji Kosmicznej.

Statek kosmiczny Orion przeleci nad księżycem, wykorzystując księżycową grawitację, aby nabrać prędkości i wystrzelić 70 000 km poza Księżyc, Prawie pół miliona kilometrów od Ziemi, Dalej niż podróżował człowiek lub owca.

Lucy Wendover, dyrektor ds. marketingu w Aardman, wyjaśnia:Erdmann jest podekscytowany dołączeniem do Europejskiej Agencji Kosmicznej i tworzeniem historii poprzez wystrzelenie pierwszej „owcy” w kosmos. Jako jeden z pierwszych astronautów, którzy wyruszyli w misję Artemis, Shaun prowadzi eksplorację księżyca – wielki zaszczyt dla naszego mistycznego poszukiwacza przygód!”.

2022 to 15. rocznica pierwszego serialu Shawna, więc czy jest lepszy sposób na świętowanie niż podróżowanie na większe odległości niż kiedykolwiek wcześniej.– konkluduje.

The Baranek Shaun Urodzony z przerwą w serialu dla dzieci, był wielkim hitem na całym świecie. Wskoczył do kina w kilku filmach, w tym film z owcą Shauns Pharmaagedon.

Podczas tej pierwszej misji na Księżyc będziesz towarzyszyć uroczej owcy Modelki Moonikin Campos, Zohar i Helgaktóry zawiera wszelkiego rodzaju czujniki, aby uchwycić to, co astronauci będą czuć z krwi i kości podczas nadchodzących misji.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.