Pierwszy lot Plus Ultra z Polski przylatuje do Varadero

Pierwszy lot Plus Ultra z Polski przylatuje do Varadero

Międzynarodowy port lotniczy im. Juana Gualberto Gomeza w Varadero otrzymał pierwszy lot Hiszpańskie linie lotnicze Plus Ultra z Warszawa, Polskana pokładzie było 268 pasażerów. Lot jest częścią działalności organizatora wycieczek Rainbow Tours, który do marca oferuje cotygodniowe wycieczki na Kubę.

Dyrektor Biura Podróży Cubanacán w Matanzas, Rolando Marichal Pineda, powiedział, że lot wzmacnia obecność polskiego rynku na wyspie, co czyni Varadero doskonałym miejscem na plażę i słońce. Ponadto zauważył, że grupy zaznajomione z Rainbow Tours przyciągają więcej turystów z Europy niż inne opcje turystyczne na Kubie.

Yancely Pérez Marrero, zastępca przedstawiciela Ministerstwa Turystyki (Mintur) w Matanzas, powiedział, że polski rynek również krąży po różnych częściach kraju, korzystając z hoteli i usług turystycznych poza Varadero.

Według menadżera Cubanagan, ACN, spodziewają się wzrostu liczby przylotów z Polski po dodaniu tego lotu i monitorowaniu polskich linii lotniczych Lad Polish, które współpracują z Rainbow Tours.

Przedstawicielka Mintur na tym terenie, Nastia Valdez Lopez, serdecznie przywitała podróżnych, którzy wyrazili swoją wdzięczność i chęć odkrywania atrakcji Kuby.

María Elena Oviedo Fonseca, generalna koordynatorka lotniska Juan Gualberto Gómez, powiedziała, że ​​na lotnisko Matanzas zaplanowano w tym miesiącu prawie 400 lotów.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *