Pies ratowniczy kupiony na Facebooku zabił mężczyznę i zostawił jego brata wymagającego amputacji nóg

Pies ratowniczy kupiony na Facebooku zabił mężczyznę i zostawił jego brata wymagającego amputacji nóg

Kobieta w żałobie opowiedziała, jak duży „luźny” pies zabił jej brata i sprawił, że jej mąż musiał amputować nogi, po prostu „pogryzając” je swoimi zainfekowanymi bakteriami zębami.

62-letnia Pauline Day ujawniła, jak japońska Akita o imieniu Ted rozdarła życie jej rodziny po tym, jak jej brat kupił go jako zwierzaka za 1500 funtów.

Rodzina nie wiedziała, że ​​Ted – który wygląda jak „wielki miś” – miał śmiertelną bakterię pełzającą w jego ustach.

Ale w lipcu brat Pauline, 46-letni Barry Harris, zmarł w swoim domu trzy dni po tym, jak Ted zranił się w ramię, powodując infekcję i zatrzymanie akcji serca.

A zaledwie miesiąc później Ted Butt był mężem Pauline, 61-letnim Markem, który wyprowadzał psa w dniu pogrzebu Barry’ego.

Pan Day, który jest w szpitalu od końca sierpnia, ma amputowane wszystkie palce lewej ręki i do przyszłego tygodnia straci obie nogi z powodu sepsy wywołanej przez bakterie u Teda.

Pani Day z Colchester w Essex powiedziała: „Nie zostali nawet zaatakowani. Ted dosłownie złamał skórę mojemu mężowi i mojemu bratu.

„Był najbardziej miękkim psem, ale miał problemy żywieniowe.Za każdym razem, gdy był blisko jedzenia, był bardzo agresywny.

„Uważamy, że był maltretowany jako szczeniak”.

Harris, kluczowy pracownik, kupił Teda od prywatnego sprzedawcy na Facebooku w londyńskim mieszkaniu w maju tego roku dla Good Company po przejściu zerwania.

Sprzedawca powiedział panu Harrisowi, że Ted, który miał 15 miesięcy, jest dobrze wyszkolony, ale kiedy wrócił do domu, okazało się, że pies nawet nie reaguje na jego imię.

7 lipca – po niespełna sześciu tygodniach spędzonych razem – Ted ugryzł pana Harrisa podczas próby usunięcia kości zwierzęcej z jego ust podczas spaceru, a jego ramię szybko spuchło, dostał zimnych potów i bólów głowy.

Trzy dni później pan Harris zmarł tragicznie w swoim domu po zatrzymaniu akcji serca.

Na pogrzebie pana Harrisa 19 sierpnia pan Die zabrał Teda na poranny spacer i został ugryziony przez psa w rękę.

Następnego dnia miał „nogi jak bryły lodu”, ale dostał kaca, aż – trzy dni później – został przewieziony do szpitala z temperaturą 39°C, zanim doszło do zatrzymania akcji serca i niewydolności wielonarządowej.

Lekarze powiedzieli pani Day, że przypadek pana Daya wyniósł „100 procent” z powodu infekcji bakteryjnej od psa.

Pan Day, robotnik budowlany, od tego czasu przebywa w szpitalu, a w przyszłym tygodniu z powodu sepsy grozi mu amputacja nóg. Usunąłem już siedem palców.

„To jak koszmar” – powiedziała pani Day – „Po prostu nie możesz uwierzyć, że to się stało”.

„Szok mojego brata był czymś, a potem mój mąż. To po prostu surrealistyczne”.

Pani Day zlikwidowała Ted w tym samym dniu, w którym lekarze stwierdzili, że stan pana Day jest spowodowany przez bakterie z psa.

Zbadała również dokumenty, które właściciel Teda dostarczył panu Harrisowi, kiedy kupił psa na początku tego roku i stwierdziła, że ​​nie ma on żadnych szczepień.

„W broszurze nie było nic o szczepieniach.

– Podali mu fałszywą randkę.

Swens

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *