Pieszy przechodzący przez ulicę w okularach Apple Vision Pro przed policją w San Diego – NBC San Diego (20)

Pieszy przechodzący przez ulicę w okularach Apple Vision Pro przed policją w San Diego – NBC San Diego (20)

SAN DIEGO — Okulary rzeczywistości wirtualnej Apple Vision Pro stały się jednymi z najczęściej omawianych urządzeń, ale policja ostrzega użytkowników, aby nie przechodzili przez ulicę w staromodny sposób.

Departament Policji San Diego wydał zalecenie w poniedziałek po tym, jak zdjęcia stały się popularne na Instagramie, przedstawiające mężczyznę idącego ulicą w centrum miasta i wyglądającego, jakby miał dostęp do wirtualnego menu, podczas gdy radiowóz i kilku funkcjonariuszy znajdowało się zaledwie kilka kroków dalej.

Oryginalny film został nakręcony przez producenta wydarzenia Michaela Ciccone, opublikowany na jego koncie na Instagramie i udostępniony na koncie San Diego Humor, gdzie do tej pory zgromadził prawie 12 000 polubień. Policja nie widziała w tym zabawnej strony.

„Film krążący w Internecie pokazuje nasz zespół patrolowy Central Division twarzą w twarz z przyszłością: pieszy w najnowszych słuchawkach Apple Vision Pro idący ulicą w centrum miasta” – oznajmił departament w poście na swojej stronie na Instagramie. . „To był widok, który wprawił nas w osłupienie. Chociaż wszyscy opowiadamy się za odkrywaniem nowych wymiarów i technologii, pamiętajmy, jak ważne jest bezpieczeństwo pieszych”.

W oświadczeniu kontynuowano: „Przyjaciele, zostawcie te wirtualne doświadczenia na chodniku i przechodźmy przez ulice w staromodny sposób, z szeroko otwartymi oczami na prawdziwy świat, bez przeszkód i bez rozpraszania uwagi”.

Większość kolorów, San Diego Public Humor, wideo, które przechwytuje wideo z domu amerykańskich jabłoni usznych, Vlad Kislov, mieszkaniec San Diego, który przez większość czasu odtwarzał teledysk, aby odwiedzić zatłoczone miejsce na ulicy.

Temu ostatniemu filmowi towarzyszyła piosenka Matthew Wildera „Break My Stride” z 1983 r., ale wydawało się, że w słuchawkach odtwarzana jest piosenka rosyjskiego rapera ATL.

Zestaw słuchawkowy o wartości 3500 dolarów umożliwia użytkownikom przeglądanie różnorodnych aplikacji i treści podczas interakcji ze światem rzeczywistym. Niektóre Powitali go Początek nowej ery w technologii noszenia, inni opisywali ją jako coś w rodzaju dystopijnego koszmaru.

Ta historia pojawiła się po raz pierwszy NBCNews.com. Więcej wiadomości NBC:

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *