Piłka ręczna: Bidasoa chce zakończyć wspaniały rok z Sarri

biegnę – ten Żelazo Bidasoa Miejsca Punkt końcowy dzisiaj (20:00) do wspaniałego roku 2021 Z przełożonym meczem Druga runda Pucharu Króla którzy rozegrają wyjątkowy mecz w domu Unio Sportiva Sarriá, przedostatniej w swojej grupie Silver Honor Division, ze wszystkimi Faworyzowanie drużyny Gipuzkoan.

To byli zawodnicy Jacopo Quetary Niespodziewana przerwa w postaci nie rozegrania kolejnego meczu z przełożonych gier Z powodu przypadków koronawirusa w ich drużynie przeciwko Valladolid w ubiegłą sobotę, dokładnie takie same warunki, ale teraz w pucelanos, a dodatkowy odpoczynek daje siłę i trening, więc nie muszą wpadać w żadne kłopoty z mniejszą grupą. Kategoria.

Pidasutaras w zeszłym tygodniu wygrał mecz Ligi Europy w Szwajcarii i przegrał w Polsce z Wisłą Blok, obaj byli w dobrych nastrojach i będą próbowali kontynuować na katalońskim stadionie.

Wątpliwe będzie w tej konfrontacji Chilijczyk Rodrigo Salinas, który opuścił ostatnie mecze, oraz Francuz Leo Renault nie ma zamiaru zakończyć tymczasowego kontraktu z klubem w grudniu przyszłego roku i jest prawdopodobne, że nie założy koszulki. ponownie żółty.

Młodzi ludzie z filii, którzy wzmocnili drużynę, będą nadal wykonywać dodatkowe zadanie, zanim skoncentrują się na hiszpańskiej drużynie juniorów, która powołała czterech graczy z kamieniołomu Bidasara w grupie 16 graczy, kolejny sukces Irondary od lutego 2022 r. , gdy po Mistrzostwach Europy wznowią rozgrywki piłki ręcznej, będzie walczyć o drugie miejsce jako bramka w Lidze ASOpal.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *