Piłka ręczna: Bidasoa Irun wznawia treningi w poniedziałek w Artalico

Irondaras zagrają towarzyskie mecze z Senfinem i Torrelavą, zanim rywalizacja zostanie wznowiona 2 lutego

Bidasua Eron ogłosił, że zmierzą się z Senvinem i Torrelavegą 21 i 28 stycznia, w miejscu, które zostanie ustalone później, oraz odpowiednio w Zumayi. Te dwa mecze zakończą drugi wstępny etap Irundarry, który rozpocznie się jutro w Artaleku i potrwa do lutego.

Drugiego dnia tego miesiąca podopieczni Jacobo Quetary zagrają mecz Copa del Rey z przeciwnikiem, który zostanie ustalony – remis nie został dokonany, ponieważ Saint Querze – środowe Atlético Valladolid jest zawieszone – a piątego dnia liga zostanie wznowiona o godz. Helvetia Anaitasuna.

Te dwie gry będą pierwszymi z 10 gier, które Bidasoa Iron będzie musiało rozegrać od 2 do 26 lutego, z dwoma tygodniami, w których rozegrają trzy gry, z dwiema rundami we wtorek, czwartek i sobotę/niedzielę.

Hiszpania, Polska, dzisiaj

W międzyczasie kończą się dziś w Cuenca Międzynarodowe Mistrzostwa Hiszpanii. Hiszpania, która w czwartek pokonała Iran 36-22 czterema golami Koldi Odriozola i jednym Inaki Pesina, zmierzy się z Polską (20.00, Teledeport).

Jutro zostanie ogłoszona ostateczna lista Jordiego Ribery na rozpoczynające się w czwartek mistrzostwa Europy na Słowacji i na Węgrzech.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *