Piłka ręczna: HBC Nantes oficjalnym podpisem Kauldiego Odriozoli

Zdjęcie przedstawiające francuską drużynę narodową, która podpisała kontrakt z Couldi Odriozolą do 2026 r. / HBC Nantes

Zawodnik Bidasoa Eron, który podpisze kontrakt do czerwca 2026 roku, dołączy do kadry Francji pod koniec bieżącego sezonu.

John Aguirre

To naprawdę oficjalne. HBC Nantes ogłosiło w sobotni poranek kontrakt z graczem Bidasoa Iron Cany Odriozola na cztery sezony. Zawodnik z Zumaia dołączy do francuskiego składu pod koniec sezonu i pozostanie w zespole do czerwca 2026 roku. Pozycja prawego skrzydła zmierzy się z Pedro Portelą.

W oświadczeniu na swojej stronie internetowej HBC Nantes podkreślił zespół strzelców Kauldiego i że został „dwukrotnie wybrany jako najlepszy prawy obrońca” w Sacyr Asobal League. „Couldy, mający zaledwie 24 lata, nie jest zakładem na przyszłość, ale zawodnikiem, który już potwierdził się na europejskiej scenie, dzięki swoim imponującym występom na przestrzeni kilku lat. Podpisując się na kolejne cztery sezony, jesteś częścią długoterminowy projekt dla klubu Francuz Gael Pelletier: „Bardzo się cieszymy, że będziemy mogli go powitać od czerwca 2022 roku”.

Kolde był również bardzo entuzjastyczny, podkreślając, że jest „konkurentem” i że zrobi „wszystko, co w jego mocy, aby to jak najlepiej wykorzystać. ten niesamowity tłum. To może być prawdziwy kamień milowy w mojej karierze sportowej »

Trenowany w Pulpo KE w Zumaia, Kauldi przybył do Bidasoa Irun latem 2015 roku w wieku 18 lat, wkrótce po tym, jak został ogłoszony wicemistrzem Hiszpanii w kategorii młodzieżowej. Rok wcześniej komentował brązowy medal Mistrzostw Europy Juniorów w Polsce.

W ciągu tych sześciu lat łączył pozycję skrzydłowego z pozycją skrzydłowego i był istotną częścią żółtego klubu, który tracił swoje bramki i wpływ na mecz za każdym razem, gdy doznał kontuzji. W swoich 123 meczach ligowych Sasir Assopal strzelił 498 goli, które pomogły Bidaswie Irunowi zająć drugie miejsce i zakwalifikować się do europejskich rozgrywek, z 48 golami w dziesięciu meczach Ligi Mistrzów i 27 golami w 8 meczach ligowych. Liga Europejska.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *