Pla de l’Arc de Llíria będzie gospodarzem pierwszego dnia Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Kobiet 2021

Wczoraj po południu miasto Llíria zainaugurowało swój status miejsca rozgrywania Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Kobiet 2021. Ten pierwszy dzień składał się z meczów Niemiec, Czech, Węgier i Słowacji, które rozpoczęły dwa tygodnie intensywnej gry w piłkę ręczną, która odbędzie się o godz. Pawilon Pla de l’Arc.

Gmina Iditan będzie gospodarzem meczów grup B (Rosyjski Komitet Olimpijski, Serbia, Kamerun i Polska) i E (Niemcy, Węgry, Czechy i Słowacja), a także Puchar Prezydenta, który rozegrają drużyny biorące w nim udział . Ostatnia pozycja grup i odpowiednio oznaczenie miejsc od 25 do 32.

W pierwszym dniu wzięła udział burmistrz Juanma Miguel. Konsultant Sportowy Baku Guria; Prezes Królewskiej Hiszpańskiej Federacji Piłki Ręcznej, Francisco F.

świat 2


Pierwszy burmistrz chciał zaprosić publiczność do „uczestniczenia w wielkim święcie kobiecej piłki ręcznej”. „To wyjątkowe wydarzenie, które po raz pierwszy odbywa się w Hiszpanii, co zwiększa poczucie dumy i odpowiedzialności w naszym mieście” – wyjaśniła Juanma Miguel.

Ze swojej strony burmistrz Baku Guria wyraził zadowolenie z „wielkiego sukcesu osiągniętego przez organizację”. „Z Izby Reprezentantów dodatkowo chcemy podziękować za pracę 161 wolontariuszy, którzy przez cały turniej będą wspierać pracę” – zaznaczył Guria.

Rada Miasta Llíria stworzyła również bezpłatne zaproszenia na wszystkie mecze, które odbędą się w Edetan. Można go kupić za pośrednictwem aplikacji Llíria.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *