Plan naprawienia błędów czeka na projekt CD w błędnej grze Cyberbunk 2077

GDAŃSK: Polskie studio CD Project, jedna z najbardziej oczekiwanych i absurdalnych gier 2020 roku, będzie miało wiele do wyjaśnienia, kiedy we wtorek zaktualizuje swoją strategię inwestorom.

Signerbunk 2077, przyszła gra typu roll-flaming z udziałem Keanu Reevesa, została wydana w grudniu wśród entuzjastycznych recenzji wśród zgłoszeń błędów. Analitycy twierdzą, że powinien przedstawić wiarygodny plan rozwiązania tych problemów i odzyskania zaufania graczy i inwestorów.

„(Spodziewamy się) rozsądnej sekcji zwłok na temat tego, co poszło nie tak w procesie rozwoju CY77 i jak studio zapobiegnie temu powtórzeniu się w innych grach” – powiedziała analityk Jefferies Lyra Lee.

Firma, która straciła 50 procent swojej wartości rynkowej od grudnia, prawdopodobnie nie zgłosi żadnych nowych gier w fazie rozwoju i zamiast tego skupi się na naprawieniu szkód spowodowanych uruchomieniem Cyberbanku, stwierdzili analitycy.

„Firma musi udowodnić, że potrafi uczyć się na błędach i zamienić krótkotrwały kryzys w długofalowy sukces” – powiedział Pyotr Seeslak, dyrektor zarządzający Stowarzyszenia Polskich Inwestorów Indywidualnych.

Wśród spekulacji na temat planów darmowej i płatnej zawartości do pobrania (DLC) dla cyberbanku w serwisie społecznościowym Reddit jest płyta CD. Akcje Project wzrosły w poniedziałek o 9 procent.

CD Project powiedział, że nie będzie komentować spekulacji na rynku.

Według analityka Nobel Securities Magiza Keitlinsky’ego, wydanie trzech płatnych DLC oznacza, że ​​firma ma pomysł na naprawę i ulepszenie uniwersum cyberbanku.

„Cyberbunk 2077 będzie wymagał dwóch dużych DLC, aby rozpalić płomienie zainteresowania. Będzie mógł dodawać znaczną zawartość, dodawać historie, rozgrywkę i powtórki. Napraw pozostałe błędy” – powiedział Claudio Leonardo, 26 lat, z Włoch.

Firma poinformowała w poniedziałek, że wkrótce wyda 1,2 patcha dla gry, co zostało opóźnione z powodu cyberataku w zeszłym miesiącu. Analitycy uważają, że link jest jednym z kluczowych kroków w przywróceniu gry do PlayStation Store firmy Sony.

(Raport Anny Brusnicy, Dodatkowy raport Enrico Ciagovelli; Montaż: Bernadette Palm)

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *