Plan, według którego Europejczycy planują pokonać reprezentację narodową na mundialu w Katarze 2022

Przyznał to polski obrońca Mateusz Wityska Klucze do konfrontacji z Argentyną W dniu dzisiejszym – w związku z zamknięciem Grupy C Puchar Świata w Katarze 2022– On jest Kontroluj grę Lionela Messiego.

„Messi na pewno Jeden z najlepszych Piłkarze na świecie. Musisz grać blisko niego i nie dawać mu przestrzeni. To zawodnik, który zawsze ma piłkę pod kontrolą Przyznał, że „może stanowić zagrożenie w każdej chwili”. Francuski obrońca Clermont.

Obaj gracze Ich ścieżki skrzyżowały się już w Ligue 1 gdy Paris Saint-Germain pokonał swój zespół 5:0, zatem ochrona wobec La Pulgi musi być ogromna: „Trzeba zwracać uwagę na te aspekty. W każdej chwili może stanowić zagrożenie„.

Obrońca będący rezerwowym w meczach z Meksykiem i Arabią Saudyjską Podkreślił siłę argentyńskiej gwiazdy O innych graczach.

„Ich atak jest imponujący, ale na pewno Dobrze przygotujemy się do tego meczu. I powtarzam, Ważne będzie, aby nie dać Messiemu ani sekundy„Wyznał się na spotkaniu w klubie Al Kharaitiyat.

Argentyna vs. Polska, poprzedni


Polska chcąca przełamać złą passę Za niezaliczenie rundy w ostatnich Mistrzostwach Świata, W środę o 16:00 zmierzą się z Argentyną.W tym samym czasie zagrają Meksyk i Arabia Saudyjska, aby poznać kwalifikacje do trzeciej grupy i się tego dowiedzieć Jaka będzie 16. runda przepraw? Finał z drużynami z Grupy D.


You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *