Platinum Games wita nowego CEO

Japonia jest domem dla niezliczonych, wysoce utalentowanych studiów deweloperskich i pod wieloma względami jest kolebką gier wideo, jakie znamy dzisiaj. Klasyczne franczyzy, takie jak Super Mario, Final Fantasy czy Resident Evil, narodziły się z umysłów japońskich deweloperów, którzy zmienili branżę, a dekady później kraj nadal uwalnia niesamowite talenty w nowszych studiach, takich jak Platynowe gry, na przykład rodzice Bayonetty czy Vanquish. I to badanie jest tym, co nas tu dzisiaj przywiodło, od tego czasu Platinum Games wita nowego CEO.

w oficjalne przemówienie Wpis na stronie dewelopera informował nas o zmianie na stanowisku CEO, ponieważ Kenichi Sato został usunięty ze stanowiska po 6 latach jako główna postać badania. Przyszła kolej na CEO Atsushiego Inaba, który do niedawna był wiceprezesem Platinum Corporation.

Platinum Games wita nowego CEO

Hideki Kamiya przeprasza Microsoft za problemy, które doprowadziły do ​​anulowania Scalebound

Ta zmiana pracy nie idzie dużo dalej, ponieważ Sato będzie kontynuować naukę jako „konsultant”Pozostaje zaangażowany w decyzje firmy. Miejmy nadzieję, że następujące tytuły japońskiego studia będą miały taką samą jakość jak na przykład Vanquish czy NieR Automata.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *