PlayStation ogłasza turnieje Evo Community Series od 10 czerwca do 3 sierpnia

PlayStation ogłasza turnieje Evo Community Series.
EP

Play Station Ogłoszono ponad 120 turniejów i 74 000 $ nagród w nowej serii Evo CommunityI dzięki temu podgrzeje swoje silniki, aby świętować Evo Online 2021 w sierpniu przyszłego roku.

Firma Sony Interactive Entertainment (SIE) ogłosiła przejęcie, wraz z RTS, serii Evolution Championship, znanej jako Evo, w marcu tego roku. Ten turniej bijatyk będzie świętować sierpniowy remake w formacie „online”.

Ten wtorek, PlayStation szczegółowo opisało swoje plany dotyczące Evo, które obejmują ponad 120 turniejów w okresie od 10 czerwca do 3 sierpnia w ramach serii Evo Community Series., „Globalne święto społeczności gier walki”, które obiecuje ponad 100 godzin transmisji na żywo i 74 000 $ nagród pieniężnych.

Playstation 4 będzie gospodarzem trzech turniejów, o czym PlayStation poinformowało na swoim oficjalnym blogu, który można oglądać na kanałach PlayStation na Twitchu i YouTube oraz na kanale Evo na Twitchu.

Jeden z nich jest FGC Arcade: Evo Edition (10-22 czerwca) dla graczy z Ameryki Północnej i Europy w tytułach „Granblue Fantasy: Versus”, „Guilty Gear Strive”, „Mortal Kombat 11 Ultimate” i „Tekken 7”.

Wycieczki rozgrzewkowe, które odbędą się od 26 czerwca do 3 sierpnia, odbywają się również w Ameryce Północnej, Europie, Ameryce Łacińskiej, na Bliskim Wschodzie iw Azji, z tytułami takimi jak „Guilty Gear Strive” i „Mortal Kombat 11 Ultimate ”. , Street Fighter V: Champion Edition oraz Tekken 7.

Od 8 lipca do 3 sierpnia odbędą się również turnieje poboczne, które odbędą się w Ameryce Północnej, Europie, Ameryce Łacińskiej, na Bliskim Wschodzie, w Azji i Japonii, o tytułach „BlazBlue: Cross Tag Battle”, „Dragon Ball FighterZ”. , „Granblue Fantasy: Versus” i „Mobile Suit Gundam: Extreme Vs. Maxi Boost ON, „Skullgirls 2nd Encore”, „Soulcalibur VI”, „Under Night In-Birth Exe: Late [cl-r]”.

Te turnieje będą gotowe do świętowania Evo Online 2021, które odbędą się w dniach 6-8 sierpnia i 13-15 sierpnia. Obejmie turnieje z tytułami takimi jak Mortal Combat 11 Ultimate, Tekken 7, Soulcalibur IV, StreetFighter Champion Edition, Granblue Fantasy Versus czy Guilty Gear Strive, na różne konkurencyjne sposoby.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *