PlayStation Portal, zdalny program uruchamiający PlayStation 5, jest już w sprzedaży | Gra wideo

PlayStation Portal, zdalny program uruchamiający PlayStation 5, jest już w sprzedaży |  Gra wideo

Pierwsze urządzenie, które przekazuje doświadczenie, emocje i immersję PlayStation 5 Na wyciągnięcie ręki, teraz na sprzedaż. Mówimy o portalu PlayStationnowy gadżet dla graczy umożliwiający zdalną grę na PlayStation, jest już w sprzedaży Sugerowana cena: 220 euro.

Ten zdalny wyzwalacz działa w połączeniu z konsolą PS5, która jest włączona i/lub znajduje się w trybie uśpienia. Za pośrednictwem domowej sieci Wi-Fi. Oferuje zupełnie nowe wrażenia z gry. Pod względem funkcjonalności zapewnia takie same wciągające wrażenia jak kontroler DualSense, od dotyku joysticków po ruch spustów i wibracje haptyczne, a także zapewnia dostęp do gier znajdujących się na kontrolerze PS5, dzięki czemu możesz cieszyć się grami dzięki 8-calowemu wyświetlaczowi LCD o rozdzielczości 1080 pikseli przy 60 klatkach na sekundę, bez konieczności grania na telewizorze. Na ekranie znajdują się funkcje podobne do touchpada DualSense.

Korzystając z PlayStation Portal Remote Player, gracze będą mogli grać w kompatybilne gry zainstalowane na konsoli PS5, w tym w tytuły PS5 i PS4. W tym sensie jest idealny do cieszenia się wciągającymi wrażeniami z popularnych tytułów przygodowych, takich jak Horizon Forbidden West, Marvel’s Spider-Man 2, Baldur’s Gate 3, Final Fantasy XVI, God of War Ragnarok lub The Last of Us Part 1 Bez konieczności korzystania z ekranu telewizora lub projektora.

Obraz udostępniony portalowi PlayStation / PlayStation Hiszpania

Czy komunikować się codziennie i osiągać cele pod adresami, z których uzyskuje się korzyści, takie jak Genshin Impact lub Destiny 2Aby uzyskać bardziej intymne wrażenia z niezależnych gier wideo, takich jak Morze gwiazd lub otchłańLub zagrać w kilka szybkich gier Gran Turismo 7, EA Sports FC 24 lub Sims 4PlayStation Portal pozwala każdemu graczowi w pełni cieszyć się rozgrywką, bez konieczności korzystania z domowego telewizora.

Należy zaznaczyć, że nie mamy tu do czynienia z konsolą przenośną, a raczej po prostu systemem zdalnego dostępu, który nie będzie działał z dala od konsoli głównej. Nie można jej nawet uznać za hybrydową grę na przenośny dom, bo w odróżnieniu na przykład od Switcha nie da się w nią grać niezależnie od głównej platformy.

Obraz udostępniony portalowi PlayStation / PlayStation Hiszpania

Sony definiuje portal Playstation jako zdalny odtwarzacz, a funkcją tego kontrolera ekranu jest to, że możesz usiąść na kanapie (lub w dowolnym miejscu w zasięgu Wi-Fi) i grać w gry na PS5. Te gry będą oczywiście dostępne na PS5, a nie na konsoli. Playstation Portal nie jest konsolą, po prostu odtwarza w Twoich rękach to, co grasz na telewizorze.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *