PlayStation robi kolejny krok w kierunku urzeczywistnienia konkurenta Xbox Game Pass

Propozycja PlayStation, by konkurować z Xbox Game Pass, wydaje się być tuż za rogiem. Jeff Grob, dziennikarz at gry I ogłoszono jedno z najbardziej zaufanych źródeł w branży Sony przypomina o kartach abonamentowych Playstation Now w Wielkiej Brytanii. Detaliści w regionie mają czas do 19 stycznia na zaprzestanie sprzedaży tego produktu; Albo w sklepach fizycznych, albo w sklepach cyfrowych.

A co to ma wspólnego z odpowiedzią na Xbox Game Pass? według Informacja Z BloombergCi w Japonii połączą oferty PlayStation Plus i PlayStation Now w tę samą usługę. Oczywiście nazwą, która będzie dominować będzie nazwa pierwszego członkostwa. Dlatego Sony ma sens przygotować się do powiedzenia: adios a PlayStation Now.

Odpowiedź Sony na raport Grubba była następująca: „Na całym świecie odchodzimy od kart podarunkowych PlayStation Now, aby skupić się na istniejących kartach podarunkowych PlayStation denominowanych w gotówce, które można wymienić na PlayStation Now”. Jednak, choć byli pytani o plotki o nowej subskrypcji, woleli tego nie komentować.

Jason Schreyer, który podpisał Bloomberg, ujawnił, że nowa propozycja Sony jest znana wewnętrznie jako „Spartakus”. na zasadzie Chciałbym podzielić PlayStation Plus na trzy Warstwy Różny. Najprostszą rzeczą jest utrzymanie obecnego procesu, aby gracze mogli cieszyć się grą online. Przerwa da dostęp do Katalog gier na PS4 i PS5. Ze swojej strony opcja premium zaoferuje Gry w chmurze, ekskluzywne wersje demonstracyjne i klasyczne tytuły na PS1, PS2, PS3 i PSP. Ta ostatnia byłaby zatem najbardziej zbliżona do Xbox Game Pass Ultimate.

Wiadomo, że Sony planuje to ogłosić podczas jesień W tym roku, choć nie ma jeszcze informacji o cenach.

W tym tygodniu Tom Henderson, który w swojej historii w przeciekach i raportach osiągnął wiele sukcesów, wskazany ten który PlayStation może zorganizować wydarzenie na początku lutego I kolejne w kolejnych miesiącach. Czy na drugiej konferencji zobaczymy oficjalne informacje o nowościach PlayStation Plus? Bardzo możliwe.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *