PlayStation upuszcza gigantyczny topór nad centrum Londynu

PlayStation umieściło ogromny topór Lewiatana, który jest bronią Kratosa w grze wideo „God of War: Ragnarök”, w pobliżu Tamizy.

Teraz, gdy wąskie gardła produkcyjne PlayStation 5 zostały szczęśliwie rozwiązaneI Sony Uznał za stosowne poświęcić oszałamiającą globalną kampanię popularnej konsoli wideo Aby zwiększyć sprzedaż jednego z najbardziej dochodowych produktów w ich obszernym katalogu.

Centralną osią kampanii, pod hasłem „Live From PS5”, jest spot, który pojawił się kilka dni temu w serwisie YouTube i zgromadził już ponad pół miliona wyświetleń. Nakręcona tak, jakby była wiadomością telewizyjną, reklama zręcznie nawiązuje do gier wideo „Spider-Man 2” i „Final Fantasy XVI”, z których wiadomości trafiają do jedynego w swoim rodzaju programu informacyjnego.

Jeśli nie widzisz prawidłowo osadzonego wideo, kliknij tutaj

Kampanii towarzyszą także rozbudowane i efektowne tekstury inspirowane grami wideo firmy Stacja do gry. Na przykład w Londynie japońska firma umieściła swój gigantyczny topór Lewiatan, broń Kratosa w grze wideo „God of War: Ragnarök”, w pobliżu Tamizy.. Zamontowany na południowym brzegu, w pobliżu słynnego „London Eye”, topór został otoczony taśmą zabezpieczającą, na której można przeczytać „roszczenie” nowej kampanii PlayStation: „Na żywo z PS5”.

Podobny obiekt wylądował także w Korei Południowejgdy topór Lewiatan dotarł na lodowisko słynnego kompleksu rozrywkowego Lotte World w Seulu.

„Na żywo z PS5” to prequel krnąbrnego roku premier na PlayStation 5Tytuły takie jak „Resident Evil 4 Remake”, „Street Fighter 6” i „Assassin’s Creed Mirage” pojawią się wkrótce.

W 2023 roku Sony skoncentruje swoje działania promocyjne również na urządzeniu wirtualnej rzeczywistości PlayStation VR2, który zostanie otwarty pod koniec lutego i początkowo będzie zawierał ponad 30 gier wideo. „Horizon Call of the Mountain”, „Gran Turismo 7” i „Resident Evil Village” to tylko niektóre z tytułów dostępnych na nowym PlayStation.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *