Po Kingdom Tears wiemy już, jak będą wyglądać kolejne gry z sagi Zelda w przyszłości – The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Po Kingdom Tears wiemy już, jak będą wyglądać kolejne gry z sagi Zelda w przyszłości – The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Franczyzowy producent Eiji Aonuma potwierdza, że ​​Breath of the Wild położyło podwaliny pod serię Nintendo, a jej przyszłość nadal będzie opierać się na otwartym świecie.

Nadszedł wyczekiwany 12 maja i już go mamy The Legend of Zelda: Kingdom’s Tears, która jest uważana za jedną z najbardziej oczekiwanych gier wideo roku. Otrzymano ekskluzywny tytuł Nintendo Switch Został wysoko oceniony przez krytykówAle jest wielu, którzy się teraz zastanawiają Czego możemy się spodziewać po przyszłości sagi Zelda.

Odpowiedziałem na podobne pytanie Eiji Onumaproducent serii Big N, w niedawnym wywiadzie Gra detektywistyczna. Zastanawiając się, czy otwarty świat będzie podstawą dla przyszłych tytułów 3D z serii, japońska pomysłowość jest jasna i oczywista: po ustanowieniu precedensu w wydaniu z 2017 roku, Nadal będą stawiać na otwarty świat.

Jeśli chodzi o Ocarina of Time, myślę, że można śmiało powiedzieć, że ustanowiła format dla wielu tytułów z serii, które pojawiły się później. Ale w pewnym sensie było to dla nas trochę restrykcyjne. Chociaż zawsze Staramy się dać graczowi różnego rodzaju swobodyByło wiele rzeczy w tym formacie, które nie ułatwiały pozostawienia graczowi swobody.

Saga nadal ewoluowała po Ocarina of Time i myślę, że można śmiało powiedzieć, że teraz doszliśmy do Breath of the Wild i jej nowego rodzaju otwartej rozgrywki oraz wolności, którą tworzy… tak Myślę, że to prawda. tak powiedzieć Od teraz stworzyliśmy nowy epicki format„.

Poza tym Aonuma zwrócił uwagę na projekt puzzli w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom i sposób, w jaki znalazł różne sposoby rozwiązywania zabawnych zagadek, więc można się spodziewać, że nadal będą obstawiać wyzwania, które mają wiele wyzwań. Metody rozwiązania.

„Kiedy myślisz o grach, które tworzyliśmy w przeszłości, była zagadka do rozwiązania i tylko jedna odpowiedź. To był stary sposób tworzenia gier. Teraz cieszę się, że doszliśmy do tego miejsca, w którym możemy Graczom oferuje się wiele opcji, a rozwiązań tego samego problemu jest kilka Wszystko to prawdopodobnie jest prawdą”.

Co sądzisz o Kingdom Tears?

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkim, co ma do zaoferowania najnowsza przygoda Linka na Nintendo Switch Analiza The Legend of Zelda: Kingdom’s Tears Został on napisany przez naszego kolegę Alberto Pastora z 3DJuegos, który przeanalizował go po grze, która trwała do 89 godzin:

Trudno było sobie wyobrazić, że Nintendo może przebić legendę Breath of the Wild, ale kiedy już zagrasz w Tears of the Kingdom, trudno jest wrócić. Gra jest tak niesamowicie dobra, że ​​godziny lecą. Podczas eksploracji Hyrule i Wysp Niebieskich. Poprawia ruch, usprawnia eksplorację, a do tego mamy świetną fabułę, która urzeka od pierwszej minuty.

Przy tak wielu misjach i tajemnicach do odkrycia jest to najlepsza gra akcji z otwartym światem od lat i trudno sobie wyobrazić, jak ktokolwiek mógłby przebić coś takiego. To prawdziwe arcydzieło Ma podwójną zaletę, przewyższając swojego poprzednika, a także robiąc to z niespodziankami; Zachowanie jej zdolności do podziwiania nieznanego.

w Grach 3D | Desire for Zelda Tears of the Kingdom przypomniało mi czasy przedsprzedaży biletów na forach, ale teraz to wszystko się zmieniło

w Grach 3D | Wyjaśnienie chronologii Zelda. W jakiej kolejności grasz w The Legend of Zelda, aby lepiej zrozumieć jej historię

w Grach 3D | Kompletny przewodnik Zelda: Tears of the Kingdom – kody, sekrety, przedmioty kolekcjonerskie i wiele więcej, aby ukończyć grę w 100%

Zobacz wszystkie komentarze na https://www.3djuegos.com


You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *