Po kolejnym oszałamiającym finale Gran Canaria SSL Gold Cup dociera do 1/8 finału

Po kolejnym oszałamiającym finale Gran Canaria SSL Gold Cup dociera do 1/8 finału

Madryt, 19 listopada (prasa europejska) –

Po intensywnym dniu w niedzielę, w którym Chile, Malezja, Węgry, Tahiti, Portugalia, Republika Południowej Afryki, Litwa i Słowenia przeszły przez fazę, w której zmierzą się ze Stanami Zjednoczonymi, Argentyną, turniej SSL Gold Cup na Gran Canarii dotarł do 1/8 finału na Gran Canarii. i Polska. Do rywalizacji przyłączają się Brazylia, Szwajcaria, Norwegia, Szwecja i Francja.

Impreza, organizowana wspólnie przez Star Sailors League i Royal Canary Sailing Federation, zakończyła się w niedzielę 32. rundą, a bilety na następną rundę będą dostępne przez kolejne cztery skrócone dni, począwszy od wtorku.

W drugiej grupie Węgry i Tahiti zakwalifikowały się do 1/8 finału, choć wiatr nie ułatwiał zadania, i broniły posiadanych już w kwalifikacjach pozycji, pokonując węgierską drużynę po wygranej w niedzielę w 1/8 finału, natomiast Tahitańczycy zajęli trzecie miejsce. .

Tymczasem w grupie 3 emocje trwały do ​​samego końca. Dzięki podwójnemu remisowi w zakresie dziewięciu punktów na prowadzeniu pomiędzy Chorwacją a Republiką Południowej Afryki oraz Portugalii, Antigui i Barbudzie goniącym prowadzenie z sześcioma punktami każda, flota przystąpiła do rundy finałowej z napięciem i poświęceniem, po zwycięstwie Portugalii i Republiki Południowej Afryki.

Tymczasem grupy 1 i 4 nie były w stanie ukończyć czwartego testu, a sobotnie wyniki stały się ostateczne. Tym samym w pierwszej rundzie meczu, która przedostatni dzień zakończyła się trójstronnym remisem o pierwsze miejsce pomiędzy Chile, Malezją i Estonią, tie-break umożliwił przejście do kolejnego etapu Chilijczykowi Pablo Lorce i malezyjskiej drużynie Megat Daniela Najmuddina. W czwartej grupie przeszły Litwa i Słowenia.

Osiem zakwalifikowanych drużyn zmierzy się z ośmioma innymi zespołami, które znalazły się bezpośrednio w klasyfikacji, i chociaż będzie to ich pierwsza wizyta na pokładzie SSL47, wszystkie mają szczególnie silny skład, w skład którego wchodzą niektórzy z ich najlepszych żeglarzy. Historia tego sportu.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *