Po podboju kina Mattel będzie miał własny park tematyczny z Barbie i Hot Wheels

Po podboju kina Mattel będzie miał własny park tematyczny z Barbie i Hot Wheels

Mattel podbił kasę Barbie, a teraz szuka parków tematycznych: w 2024 roku otworzy się pierwszy park tematyczny z Barbie, Hot Wheels…

lalka Barbie Był najbardziej dochodowym filmem 2023 roku: wielkie zwycięstwo Gretę GerwigDla Warner Bros., a także dla Mattel, firmy produkującej zabawki, której po ponad dziesięciu latach prób nakręcenia filmu o Barbie udało się to w najlepszy możliwy sposób, przy wsparciu krytyków i publiczności.

Warto dodać, że Mattel jest zaraz po nim drugą co do wielkości firmą zabawkarską na świecie pod względem przychodów Łamigłówkiktóre ona również posiada Gra wideo, filmy I Park rozrywki.

Mattel ma dwie pierwsze rzeczy… a wkrótce będą też parki tematyczne. W 2024 roku zostanie otwarty pierwszy park tematyczny na licencji Mattel, który dotrze do Glendale w Arizonie (niedaleko Phoenix, USA): Park Przygody MattelaZ Hot Wheels lub atrakcjami Barbie.

Jak wyglądałby park rozrywki Mattel z atrakcjami Hot Wheels i Barbie?

Mattel Adventure Park będzie parkiem rozrywki w pełnym tego słowa znaczeniu: atrakcjami, pokazami, strefami tematycznymi i immersyjnymi, restauracjami… Atrakcje przeznaczone są dla całej rodziny i nie jest to park dla dzieci w stylu nowego „mini- parki” z Universalu.

Wystarczy spojrzeć na atrakcje gorące koła: dwa Kolejki górskie Bardzo piękny, jeden znajomy, drugi bardziej ekstremalny, z czterema inwersjami (dwie pętle i dwa klawisze) i niesamowitym przyspieszeniem.

Park Przygody Mattela

Park będzie w większości zamknięty, co pozwoli na jego otwarcie przez cały rok, choć kolejka górska będzie znajdować się na świeżym powietrzu.

Inne atrakcje to gigantyczny znacznik laserowy Władcy wszechświatagigantyczna zabawka do wspinaczki UNO, gra w minigolfa oparta na grach firmy Mattel, takich jak Magic 8 Ball czy Pictionary.

Oferty wycieczek do parków tematycznych

Oferty wycieczek do parków tematycznych

Istnieją dziesiątki parków tematycznych: Disneyland, Disney World, Universal, PortAventura i inne. Wiele z nich oferuje zniżki na określone pakiety i terminy.

Zobacz wystawy w parkach

Strefa dla dzieci będzie poświęcona pociągowi Thomas, a strefa dla dzieci poświęcona będzie tej słynnej (i nieco irytującej) serii pociągów z twarzami.

I lalka Barbie? Dla wielu będzie to najlepsza rzecz w parku, odtworzenie słynnego Barbie Beach House, w którym znajduje się garderoba, w której odwiedzający mogą przymierzyć sukienki 3D Barbie, oraz bar na dachu z najlepszym widokiem na park.

Park Przygody Mattela

Po sukcesie lalka BarbieMattel potwierdził swoje plany podboju kina za 45 funtów! Produkcje oparte na zabawkach, nie dla dzieci, ale dla dorosłego (lub rodzinnego) odbiorcy: Hot Wheels, Polly Pocket, Uno, 8-Ball… nawet Barney dinozaur.

Park Przygody Mattela To kolejny krok, aby stać się gigantem rozrywki, parkiem tematycznym z atrakcjami dla wszystkich grup wiekowych, który zostanie otwarty w 2024 roku, z… gorące koła I lalka Barbie Jako magnes dla widzów.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *