Po raz pierwszy w swojej historii Grand Theft Auto będzie miało bohaterkę kobiecą

Bloomberg — Rockstar, twórca Grand Theft Auto (GTA), po kontrowersji sprzed czterech lat chce zmienić się w milszą i milszą firmę. Ale Pracownicy nie są pewni, czy mogą kontynuować produkcję gier, z których słynie studio,.

Według kilku pracowników rozwój Grand Theft Auto VI przebiegał wolniej niż oczekiwali niecierpliwi fani, a nawet długoletni pracownicy. Jednak morale firmy jest wyższe niż kiedykolwiek.

Pomiędzy nowym kierunkiem firmy, a odejściem Dana Housera w 2019 roku, który kierował kreatywnym kierunkiem wielu poprzednich gier, wszystko wskazuje na to, że Grand Theft Auto VI będzie bardzo różnił się od swojego poprzednika..

Oto, co o niej wiemy.

Będzie kobieca przewaga

Według osób zaznajomionych z tą sprawą po raz pierwszy w grze pojawi się grywalna bohaterka. Kobieta jest Latynoską i byłaby jedną z dwóch głównych postaci w historii zainspirowanej przez rabusiów Bonnie i Clyde’a. A ludzie mówili, że programiści są również ostrożni, aby nie dać się „pobić”, żartując z grup zmarginalizowanych.w przeciwieństwie do poprzednich gier Grand Theft Auto.

Gra ukaże się prawdopodobnie za dwa lata

Twórcy następującego Grand Theft Auto twierdzą, że gra ukaże się w roku fiskalnym 2024 dla Take-Two (DWA), która trwa od kwietnia 2023 do marca 2024. Twórcy są jednak sceptyczni. Gra jest rozwijana w jakiejś formie od 2014 roku. Osoby, z którymi przeprowadzono wywiady na potrzeby tego artykułu, powiedziały, że nie wiedziały o żadnej dacie premiery firmy i spodziewają się, że gra będzie dostępna za co najmniej dwa lata. Na początku tego roku grupa projektantów opuściła biuro Rockstar w Edynburgu, mówiąc kolegom, że są zmęczeni brakiem postępów.

Rockstar chciał objąć dużą część Ameryki Północnej i Południowej, ale tak się nie stało

Pierwotne plany dotyczące tytułu, o kryptonimie Project Americas, miały być większe niż jakakolwiek dotychczasowa gra Grand Theft Auto. Wczesne projekty przewidywały włączenie regionów wzorowanych na rozległych obszarach Ameryki Północnej i Południowej, według osób zaznajomionych z planami..

Nowa mapa to fikcyjna mapa Miami, ale z czasem będzie aktualizowana

Nowa mapa gry skupia się teraz na fikcyjnej wersji Miami i jego otoczenia. Plan Rockstar polega na ciągłym aktualizowaniu gry, dodając regularnie nowe misje i miasta, co ma nadzieję, że kierownictwo doprowadzi do zmniejszenia trudności w ostatnich miesiącach gry.. Świat gry jest wciąż duży, z większą liczbą miejsc w pomieszczeniach niż w poprzednich grach Grand Theft Auto, co wpływa na oś czasu.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.