Po wprowadzeniu Battlefield 2042 EA musiało rozbudować serwery Battlefield 4

Wiem, że zabrzmi to niepopularnie, ale naprawdę nie mogę się doczekać gry w Battlefield 2042. Chociaż nie będzie on miał kampanii i zostanie w pełni opracowany do gry online, zawsze kochałem tę franczyzę. Jednak dwie ostatnie odsłony trochę mnie rozczarowały, że nie ukończyłem żadnej z kampanii.

Wyobrażam sobie, że podobnie jak serwer, wielu graczy jest już zmęczonych graniem bronią z czasów II wojny światowej i postanowiło wrócić do Battlefield z powrotem do wersji 4.

Battlefield 4 wita tysiące graczy

i to jest Liczba próśb o grę 2013 była niesamowitaDo tego stopnia, że ​​firma Electronic Arts musiała zwiększyć rozmiar swoich serwerów, aby sprostać zapotrzebowaniu. Potwierdzili to w niedawnej notatce na swojej oficjalnej stronie internetowej. To były słowa wypowiedziane przez Community Managera.

Byliśmy zaskoczeni ich entuzjazmem i reakcją na ostatnie ujawnienie Battlefield 2042.

Od tego czasu wielu z was wróciło do Battlefield 4, aby poczuć się z powrotem w wojnie totalnej. Monitorowaliśmy Twoje doświadczenia i zauważyliśmy, że czas oczekiwania w zachodnim regionie Stanów Zjednoczonych był znacznie dłuższy niż w innych regionach. Dobra wiadomość, zwiększyliśmy pojemność serwerów dla tego regionu – możesz spodziewać się krótszego czasu oczekiwania i większej liczby gier.

Będziemy nadal monitorować czas oczekiwania i w razie potrzeby wprowadzać dalsze poprawki.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *