Pobierz 2 darmowe gry już dziś ze sklepu Epic Games Store

Jadąc do czwartku i oprócz świętowania, że ​​do nadchodzącego piątku został już tylko jeden dzień, musimy się cieszyć, bo mecze Sklep z grami epickimi Porzuć nowe gry. Dzisiaj, aby uczcić nasz regularny harmonogram, będziemy mieli możliwość zgarnięcia dwóch nowych darmowych gier z Epic Store od godziny 17:00. Przypominamy, że możesz również pobrać bezpłatnie na platformę Electronic Arts, Origin, Pole bitwy 1 s Pole bitwy 5Możesz sprawdzić szczegóły przez التفاصيل następny link.

Gry, które pojawią się tego popołudnia, będą dostępne do następnego czwartku, 29 lipca, kiedy zostaną zastąpione grami ogłoszonymi dzisiaj. Przypominamy, że do godziny 17:00 nadal można pobierać darmowe gry tygodnia ze sklepu Epic Games Store, sprzeciw s Off World Trading Company.

Dwie darmowe gry już dziś w Epic Games Store

Defense Grid: The Awakening to najlepsza gra typu tower defense, która przyciągnie uwagę graczy na wszystkich poziomach umiejętności. Horda wrogów atakuje obszar, a gracz musi ich powstrzymać, strategicznie budując wieże obronne wokół bazy.

  • VerdunDzisiaj za darmo od 17:00

Verdun to pierwsza wieloosobowa gra FPS z realistycznym środowiskiem I wojny światowej. Ciężkie bitwy w okopach oferują wyjątkowe wrażenia bojowe: zanurz swoją drużynę w intensywnych bitwach oraz naprzemienny atak i obronę.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *