Pobierz tę grę za darmo już dziś ze sklepu Epic Games Store

Po spędzeniu Wigilii i Świąt Bożego Narodzenia wróciliśmy z wami, aby podzielić się wszystkimi szczegółami kolejnej darmowej gry, którą możemy dziś zdobyć w sklepie Epic Games Store. Od 15 grudnia możemy codziennie otrzymywać darmową grę i dzisiaj nie będzie inaczej, od 17:00 (czasu lokalnego) będziemy mogli otrzymać nową darmową grę dzięki Epic Sklep z grami. Do tego czasu nadal możesz pobierać całkowicie za darmo Gra, która jest już dostępna, która jest niczym więcej i niczym innym jak świetną grą, magowie Australii. Pamiętaj, że te gry Dostępne tylko przez 24 godziny I nie będziesz mógł go później zdobyć.

Przypominamy, że te promocje nie trwają tygodnia jak zwykłe gry, te darmowe gry są dostępne tylko przez ograniczony czas, będziemy mieli tylko 24 godziny na ich pobranie, a gdy ten czas minie, nie będziemy mogli dodać ich do naszego Biblioteka. Jeśli grasz również na konsoli Xbox, przypominamy, że obowiązują dla Ciebie oferty świąteczne ze Sklepu Xbox, w którym możesz znaleźć gry i treści na Xbox One, Xbox Series X i Xbox Series S z maksymalnie 80% zniżki W pierwotnej cenie możesz sprawdzić wszystkie oferty przez następny link.

Nowa darmowa gra w Epic Games Store

Moving Out to zabawna symulacja kooperacyjna oparta na fizyce. Czy jesteś gotowy, aby rozpocząć karierę zawodową? Jako certyfikowany mechanik zajmujący się przenoszeniem mebli i naprawą, będziesz miał możliwość obsługi przeprowadzek w tętniącym życiem mieście Packmore.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.