Początkujący w Pucharze Europy

Mistrzostwa Europy dla nowoprzybyłych. Pięć lat później piłka znów toczy się w Wielkim Turnieju Reprezentacji Starego Kontynentu. 24 uczestników zaprezentuje składy znacznie różniące się od tych, które walczyły we Francji o tytuł, który Portugalia zdobyła w 2016 roku. W rzeczywistości, prawie 80% zawodników zostało powołanych teraz – ostateczne powołanie nastąpi 48 godzin przed początek turnieju podziel się każdą formacją; De la Ruga, sobota o 21:00 – nigdy nie grali w tych rozgrywkach. Oznacza to, że nieco ponad 22% ma doświadczenie. W tym momencie wyróżnia się Belgia. Najczęstszą grupą stały się „Czerwone Diabły”. W rzeczywistości zawsze mówiono, że zespół Roberto Martineza pomylił się, gdy byli młodzi. Teraz z drugiej strony jest to blok z większą liczbą graczy, którzy wiedzą, jak rozegrać „quiz” z tymi cechami. Mają 14 lat, z Eden Hazard, Romeo Lukaku i Thibaut Courtois na liście najważniejszych osobowości i ich filarów.

Hiszpania znajduje się w środku tego rankingu opracowanego przez BeSoccerPro, zaplanowaną bazę danych o międzynarodowej piłce nożnej. Z tej grupy, która przegrała w 1/8 finału z Włochami, jest siedem kontynuatorów. Czekam, aby zobaczyć, co się stanie z powrotem Sergio Bosquista, Azpilicueta, Morata, Koke, De Gea, Jordi Alba i Thiago Alcantara. Jeśli spojrzysz na Mistrzostwa Świata, liczba spada: 6. Prawy obrońca Chelsea, Barcelona, ​​Atletico i Atletico pomocnicy, a także bramkarz United i pomocnik Liverpoolu byli w Rosji. Dlatego piłkarze tacy jak Gerard Moreno i Marcos Llorente debiutują w La Roja. Włochy, Szwecja, Węgry i Niemcy pojawiają się na tej samej wysokości co czerwona drużyna. W sumie jest 140 piłkarzy z 622, którzy wcześniej brali udział w Mistrzostwach Europy.

Oprócz nowicjuszy Macedonii i Finlandii, które nigdy nie dotarły do ​​finałowej rundy tego międzynarodowego turnieju, oraz Szkocji, która nie dotarła do finału od 1996 roku, Grupą o największej liczbie nowo przybyłych jest Holandia. W konkursie wziął udział tylko jeden z powołanych przez Franka de Boera. był bramkarzem Martinem Stecklenburgiem, lat 38, w 2012 roku; Chociaż wtedy podróżował także młody Luc de Jong, obecny napastnik Sewilli. Dania też nie ma zbyt dużej wiedzy na temat tego, co to znaczy zmierzyć się z Mistrzostwami Europy. Ma je ​​tylko dwóch piłkarzy. To było również dziewięć lat temu, z byłym graczem Sevilli Simonem Kjeerem i jego gwiazdą Christianem Eriksenem w Interze. Daniel Wass i Kasper Schmeichel również przyjechali na turniej organizowany między Ukrainą a Polską, ale żaden z nich nie wykonał skoku z pola.

Mbappe, opłać…

z góry, Za Belgią plasuje się Słowacja z jedenastoma bis. Ostatni rywal Hiszpanii w fazie grupowej, który we francuskich zawodach odpadł w 1/8 finału z Niemcami, przedstawia w tym konkursie jedenastu byłych zawodowców. I Portugal Cristiano, obecny mistrz, dziesięć. Wśród nich jest zawodnik Juventusu, a także między innymi Rui Patricio, Pepe, Joao Moutinho i William Carvalho. A jakie gwiazdy zostały wystrzelone? Mbappe, Depay, Gundogan… i weteran Goran Pandev, który w tym turnieju wkracza do Macedonii w wieku 37 lat.

Bis Puchar Europy

Belgia

14 piłkarzy.

Słowacja

11 piłkarzy.

Portugalia

10 piłkarzy.

Austria, Szwajcaria, Walia, Polska, Chorwacja i Francja

8 piłkarzy.

Hiszpania, Włochy, Szwecja, Węgry i Niemcy

7 piłkarzy.

Ukraina i Anglia.

5 piłkarzy.

Turcja, Rosja i Czechy.

3 piłkarzy.

Dania

2 piłkarzy.

Holandia

1 piłkarz.

Szkocja

0 graczy.

Finlandia i Macedonia Północna

Debiutują w turnieju.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *