Podążaj za wrogiem. Tak poszło z zawodnikami Tri w Katarze 2022

Podążaj za wrogiem.  Tak poszło z zawodnikami Tri w Katarze 2022

przez Hectora Canto

Takie były wyniki grupy zawodników dla reprezentacji Meksyku

Meksykańska drużyna zakończyła swój udział na kontynencie amerykańskim przed wyjazdem do Kataru 2022, z dwoma innymi egzaminami na wsparcie w Europie, przed rozpoczęciem mundialu.

Dorobek zespołu Martino nie był najlepszy w historii. Meksyk przegrał z Kolumbią w meczu, który był na giełdzie i w mniej niż 10 minut został zmarnowany z powodu widocznej nieuwagi.

I choć nastroje kibiców nie polepszyły się po poczynaniach ekipy Gerardo Martino, to historia dwóch ich rywali na planie nie jest dużo lepsza od historii reprezentanta CONCACAF.

Argentyna

Zespół Scaloni to najsilniejszy wybór. Niepokonana passa pozytywnych meczów, która osiągnęła już 35, stawia go jako jednego z poważnych kandydatów do zniesienia Pucharu Świata, co może być ostatnią szansą Lionela Messiego.

Albiceleste zakończyli przygotowania do Mistrzostw Świata dwoma głośnymi zwycięstwami, oba 3-0 nad rywalami CONCACAF. Honduras został ominięty, a następnie, po wypełnieniu, powtórzyli dawkę dla drużyny jamajskiej.

Polska

Ekipa Roberta Lewandowskiego nadal walczy przed mistrzostwami świata. Kilka miesięcy po rozpoczęciu serialu nie mógł znaleźć swojej najlepszej piłkarskiej wersji.

Dobrą wiadomością jest to, że bramka w końcu pojawiła się w drużynie, a nie w postaci Roberta Lewandowskiego, ich największego odniesienia i najbardziej przerażającego piłkarza w tej drużynie.

Polska również zakończyła przygotowania do zmierzenia się z Meksykiem w swoim pierwszym występie w finałach Mistrzostw Świata 22 listopada, przegrywając 0:2 z Holandią i niewielką wygraną z Walią.

Ten ostatni mecz zakończył się czterema kolejnymi meczami bez zwycięstwa Czerwonych i Białych.

Królestwo Arabia Saudyjska

Arabia Saudyjska to zespół, który zmierzy się z największą liczbą meczów przed dotarciem do Kataru 2022. Drużyna azjatycka zmierzy się z sześcioma kolejnymi meczami towarzyskimi, w których będzie starała się znaleźć swoją najlepszą wersję i bramkę, która została odrzucona w ostatnich meczach.

Green Box, który przeszedł cztery mecze z rzędu, nie wygrywając, nie był w stanie strzelić żadnego gola. Przed Ekwadorem i Stanami Zjednoczonymi, zobowiązania podjęte w poprzednich dniach, powtórzono bezbramkowy gol, numer mówiący o ofensywnej niekonsekwencji i znikomym niebezpieczeństwie tego zespołu, który będzie próbował zaskoczyć miejscowych i outsiderów na arenie międzynarodowej. Turniej.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *