W tym tygodniu w podcastie Apple omówiliśmy obszernie nowy Apple iMac i podzieliliśmy się naszą misją dotyczącą tych nowych urządzeń Apple. Logicznie rzecz biorąc, mówimy też o nowym iPadzie Jak wskazuje sam tytuł podcastu, iPad Pro odgrywa większą rolę dzięki procesorowi M1, procesorowi używanemu obecnie przez komputery takie jak iMac, 13-calowy MacBook Pro i Mac mini.

To jest Podcast wideo Wczoraj mieszkaliśmy na naszym kanale YouTube:

To jest link, do którego należy wejść Nasz kanał YouTube Możesz śledzić nas bezpośrednio w następnym odcinku lub słuchać podcastu opublikowanego pod adresem Itunes Z celem Słysz to kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz.

Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie i myślisz, że możemy je skomentować w podcastie, możesz to zrobić bezpośrednio na naszym czacie na YouTube, używając hashtagu. #podcastapple en Twitter Lub z Nasz kanał telegramu Należy zaznaczyć, że jest to bezpłatne dla wszystkich i jest nas coraz więcej.

Jeszcze raz musimy podziękować wszystkim obecnym w firmie za tak intensywną dojrzałośćI Coraz więcej użytkowników spotyka się z nami na żywo i pyta nas bezpośrednio o aktualną technologię Apple i jej produkty, a także inne kwestie niezwiązane bezpośrednio z Apple. Dla zespołu to naprawdę jest Chętnie podzielę się wszystkimi naszymi doświadczeniami i poznam TwojeMamy nadzieję, że ta społeczność użytkowników będzie się powiększać z dnia na dzień.