Podcasty docierają do Amazon Music w Hiszpanii, a integracja z Alexą i Echos jest świetną bronią

Od jakiegoś czasu walczę z areną podcastów, dla której największym aktorem w tej chwili jest Spotify Duże inwestycje, Oraz Apple, za to, jak kontrolował ten region od czasu uruchomienia repozytorium podcastów w iTunes dwie dekady temu. Oboje dzielą dużą porcję ciasta i odtąd (W HiszpaniiMuszą walczyć z wielkim trzecim aktorem, Amazon Music.

Jeff Bezos ma podcasty słyszalnyAle jest to usługa płatna z podejściem niekolekcyjnym. Amazon Music byłby usługą, która naprawdę rywalizowała ze Spotify i jego podejściem: W tym samym miejscu co utwory podcasty znajdują się teraz w aplikacjach Amazon Music Free, Amazon Music Prime lub Amazon Music Unlimited.


Miliony urządzeń i urządzeń Echo z Alexą jako świetną bronią

Amazon Music Podcast został już uruchomiony w takich krajach jak Niemcy, Japonia, Meksyk i Brazylia, a teraz trafia do Hiszpanii w sekcji o nazwie Podcasty. Na poziomie merytorycznym Będzie działać jako agregator podobny do SpotifyInnymi słowy, nie będzie miał ekskluzywnego modelu skoncentrowanego na podcastach, takiego jak Audible, w którym firma kontroluje, co wchodzi i wychodzi z katalogu, nawet jeśli może mieć oryginalne tytuły.

Oto jak Craig Strachan, prezes Europe Podcast w Amazon, deklaruje na naszym rynku:

„Jeśli chodzi o premierę w Hiszpanii, nie będziemy mieć ekskluzywnych treści, chociaż będziemy mieć bardzo dobry wybór treści lokalnych. Ale będzie to coś, co będziemy badać w miarę rozwoju. Więc to nie jest rzecz od pierwszego dnia, ale zdecydowanie jest to coś, na czym nam zależy. ”.

Jedną z najlepszych broni dla podcastu Amazon Music jest jego pełna integracja z Alexą, co oznacza właśnie to Możemy poprosić o konkretne adresy dla asystenta Echo I w wielu innych urządzeniach, które tam są. Jak można oczekiwać od aplikacji do strumieniowego przesyłania dźwięku, doskonale wiedząc, że są przerwy do przechwycenia później, stan odtwarzania zostanie zsynchronizowany między urządzeniami.

Zgodnie z oczekiwaniami, Podcasty są sortowane według kategorii w Amazon Music, Można go śledzić, aby być na bieżąco z wiadomościami, pobierać w celu odtworzenia bez zużywania danych itp. Jeśli chodzi o odtwarzanie, istnieje również możliwość przechodzenia do przodu i do tyłu o kilka sekund, dostosowywania prędkości pracy lub ustawiania prędkości odtwarzania. Na razie tak, i podobnie jak w Spotify, rozdziały nie są używane.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *