Poddaj się dwukrotnemu mistrzowi Europy Padelowi

Poddaj się dwukrotnemu mistrzowi Europy Padelowi

Daniel Santigossa, młodzieniec, który w czerwcu ubiegłego roku ogłosił się mistrzem Polski podczas Europejskich Igrzysk Wioślarskich 2023, został oficjalnie powitany przez burmistrza Argamasilla de Calatrava, aby ocenić swoje sukcesy i postępy.

Jesus Ruiz określił tę wizytę jako „wielki zaszczyt”, podkreślając fakt, że „będąc w swoim rodzinnym mieście, ponieważ czuje się tam jak w swoim rodzinnym mieście, ponieważ tu się wychował, ma tu przyjaciół, chodził do szkoły i do naszego instytutu „.

W towarzystwie doradcy sportowego, Álvaro Calso, kanclerz przypomniał początki Santegosy w miejskich obiektach sportowych iw nocnych turniejach, które z czasem i zaangażowaniem doprowadziły go do ostatnich europejskich osiągnięć.

„Kiedy zobaczymy w telewizji mistrza Europy, który tu dorastał, podnosi swoją pierwszą łopatę i robi pierwsze zdjęcia w sądach miejskich, to będzie dla nas zaszczyt, że będziemy mogli go powitać” powiedział burmistrz. podczas aktu.

Wspomniany wcześniej, że od trzeciego roku życia dorastał w miejscowości Rabanera, „i ostatecznie miasto to było częścią mojego całego życia”, rozpoznał i docenił czas, który poświęcił tenisowi wiosłowemu w mieście, kiedy rozpoczynał swoją przygodę z dyscyplina i wokół niej wyrosła jego młodość.

„Wszystko odbywa się dzięki wysiłkowi moich rodziców, którzy zawsze byli bardzo zaangażowani, a tego w końcu chcę najbardziej” – podzielił się z towarzyszącą mu rodziną podczas wizyty, na której pochwalił się zdobytymi dwoma złotymi medalami, w kategorii mężczyzn i kategorie kobiet.

Jeśli chodzi o przyszłość, potwierdził, że „nie ma innego wyboru, jak tylko kontynuować pracę, aby móc dawać te radości mojemu miastu i moim rodzicom”, określając swoje najbliższe cele, aby „nadal wchodzić na scenę i pozostać zakorzeniony w kręgu – poinformowała w komunikacie rada miejska.

Twierdzi, że „jest w stanie wykonać ruch, aby znaleźć wygodniejszego partnera i spróbować walczyć o to, by znaleźć się wśród najwspanialszych par na świecie” – przyznał, wzmacniając swoim przykładem przesłanie, że przy wsparciu i poświęceniu młodych ludzi dokonuje wielkich wyczynów.

Ruiz Valle, który przekazał również gratulacje rodzinie i przyjaciołom Daniela, którzy towarzyszyli mu w wizycie w sali plenarnej, życzył mu „wszystkiego najlepszego na świecie” w odniesieniu do przyszłych sukcesów, o czym powiedział z przekonaniem „”.

Był tego tak pewien, że obaj mieszkańcy dali mu praktyczną torbę podróżną, która ułatwi mu podróże, które będą go nadal zabierać poza krajowe zawody, na turnieje i imprezy o międzynarodowym znaczeniu.

Ruiz Valle, który z kolei chciał nosić koszulkę hiszpańskiej drużyny, którą podarował mu Santegusa, wyraził wielkie pragnienie wioślarstwa, aby stało się sportem olimpijskim i mogło również startować w igrzyskach olimpijskich.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *