Podgląd: Anglia vs Polska – prognozy, wiadomości grupowe, rankingi

Zapowiedź Game Mole Środowe starcie kwalifikacyjne do Mistrzostw Świata między Anglią a Polską, w tym prognozy, wiadomości drużynowe i możliwe rankingi.

Anglia Na powitanie czeka ich jeszcze cięższa praca w I grupie kwalifikacyjnej do Mistrzostw Świata Polska Na stadion Wembley w środę, trzeci dzień meczu.

Obie drużyny odniosły wygodne zwycięstwa w weekend. Trzy Lwy pokonały Albanię 2: 0, a Polska pokonała Andorę 3: 0.


Podgląd meczu

© Reuters

Z powrotem w drużynie, między bramkami, Harry Kane Jak to często robił w tym sezonie dla Tottenham Hotspur – stworzył falę netto i zapewnił asystę – pokonując Anglię 2: 0 na albańskiej ziemi w weekend.

Kapitan poszedł do domu Luke ShawPrzejdź w 38. minucie przed przejściem do równie imponującego dostawcy Mason Mount W drugiej 45. minucie zawodnik Chelsea podwoił przewagę Anglii, gdy Three Lions rozpoczęły działalność w grupie I po godzinie.

Kontynuuje tempo od pokonania San Marino 5-0, Gareth SouthgateMężczyźni są jedyną drużyną, która do tej pory zdobyła sześć punktów z sześciu możliwych meczów, strzelili 11 bramek i stracili łącznie zero w ostatnich trzech meczach we wszystkich rozgrywkach.

Oczywiście ta defensywna rezolucja będzie wystawiona na próbę przeciwko Polsce – nawet jeśli nie ma ofiar Robert Lewandowski – Ale Anglia przywiozła Trumpa w 12 z ostatnich 13 meczów u siebie, strzelając 44 gole i tracąc zaledwie sześć przejazdów w tym spektakularnym biegu.

Trzecie zwycięstwo z rzędu w grupie zdziałałoby cuda, jeśli chodzi o szanse ich najbliższych rywali na zajęcie pierwszego miejsca nad Polską, jednak Węgry mogą okazać się ciemnymi końmi w konkursie kwalifikacyjnym, więc ciekawie będzie sprawdzić, czy Southgate zdoła polegać na jego zręcznym 4-3-3 ustawione na środową, tętniącą życiem bitwę.

Robert Lewandowski z Polski świętuje swój pierwszy gol z drużyną 28 marca 2021 roku© Reuters

Co zaskakujące, po trzech trafieniach Lewandowskiego w dwóch meczach siedzi z pozostałymi dziewięcioma graczami na szczycie tabeli punktacji, podczas gdy 32-letni, dobrze opanowany Brace doprowadził Polskę do udanego zwycięstwa w pierwszych trzech meczach. Punkty w grupie I.

Zanim został zmuszony przez problem kolana, a na jego miejsce kapitan zaatakował po obu stronach pół gwizdka Carol Svitersky Wisienką na torcie była 88 minuta, kiedy Polska po raz drugi z rzędu strzeliła trzy gole z Węgrami 3: 3 w dniu otwarcia.

Jednak, Palo saous saPo tym, jak Polska przerwała serię trzech meczów bez porażki i wygraną w niedzielę, kapitan został teraz mocno zdyskwalifikowany ze spotkania – w którym kończą na drugim miejscu w grupie przed honorami Węgier – a kibice zasiądą w rankingach kilka miesięcy, jeśli ich wysiłki na Wembley się powiodą.

Jednak w ostatnich latach inne narody podjęły 29 prób pokonania Anglii na Wembley w mistrzostwach świata lub eliminacjach europejskich, a rekord Polski z trzema Lwami nie jest powodem do optymizmu.

W rzeczywistości widzowie wygrali tylko raz na 19 prób przeciwko Anglii – 2: 0 w 1973 roku – a trzy Lwy wygrały siedem z rzędu na własnym terenie przeciwko Polsce, ostatnio 2: 0 w październiku 2013.

Anglia kwalifikuje się do Mistrzostw Świata – format europejski:

Format Anglii (wszystkie mecze):

Polska kwalifikuje się do Mistrzostw Świata – format europejski:

Polski format (wszystkie mecze):


Wiadomości zespołu

Robert Lewandowski z Bayernu Monachium świętuje drugiego gola 24 stycznia 2021 roku© Reuters

Anglia racja Kyle Walker Kontuzjowany podczas start-upu z Albanią, ale Buccaneer Saga I Marcus Rashford Odrzucony z tej gry Nick Pope Start do celu jest potwierdzony.

Podczas gdy Lewandowski potwierdził swoją nieobecność, Southgate nie powinien odczuwać potrzeby zmiany nowej, udanej formacji 4-3-3, która obejmuje większość składu XI, który wystartował przeciwko Albanii.

Luke Shaw pokazał swoje umiejętności przeciwko Albanii i powinien nadążyć Ben Sylvel Poza zespołem tutaj, ale James Ward-Bruce I Jesse Lingard Starając się zapamiętać, szczególnie Mason Mount jest teraz podejrzewany o kontuzję.

Początkowo był optymizm co do kontuzji kolana Lewandowskiego, ale dużym ciosem dla szans na sukces kibiców było to, że napastnik faktycznie uszkodził więzadła i nie ustawił się w kolejce na Wembley.

Arcadius Milic I Krzysztof Piątek Dlatego strajk stworzy federację, ponieważ kapitan jest zmuszony patrzeć bez odsunięcia na bok Wojciech Schkesny Kane wraca do opodatkowania angielskiej ziemi, próbując przeszkodzić mu w znalezieniu zaplecza sieci.

Kamil Pyatkovsky Zainspirowany wprowadzeniem do Polski, ale później uzyskał pozytywny wynik testu na obecność wirusa koronowego i wymyślił sposób, aby to zrobić. John Bednarek Tutaj, Brighton & Howe Albion Jacob Motor Powrót do I XI również budzi kontrowersje.

Były pomocnik West Bromwich Albion Crescors podpisał kontrakt z Krischowiakiem Kovit-19 i zostanie zastąpiony w XI. Rafał Augustiniac.

Możliwy skład startowy w Wielkiej Brytanii:
Papież; Walker, Stones, Maguire, Shaw; Rice, Phillips, Mt; Sterling, Kane, Photon

Możliwy skład startowy w Polsce:
Szczęśliwy; Berezinsky, Click, Petnarek, Ribus; Augustiniak, Motor, Josviak; Jilinsky; Milik, piątek


Zielone tło dla słów SM

Mówimy: Anglia 2-1 Polska

Brak Lewandowskiego to cios dla Polski, ale jego przeciwnik Kane jest gotów wystrzelić wszystkie cylindry i zachęcić Anglię do kolejnego zwycięstwa na ojczystej ziemi. Nie można oczekiwać, że Three Trees wygra na Wembley przeciwko San Marino, a zmiana z Southgate może mieć duży wpływ na siłę ataku gospodarzy, ale jesteśmy przekonani, że Anglia będzie w stanie wykonać to zadanie. Zachowaj właściwy początek kwalifikacji.


Najlepsza wskazówka

Nasi doświadczeni partnerzy typerów Sporida.com Przewiduje poniżej 3,5 gola w tym meczu. Kliknij tutaj Dowiedz się, co jeszcze przewidują dla tej gry i sprawdzonych wskazówek piłkarskich.Poniżej 3.5: Dane


ID: 440995: 1false2false3false: QQ :: db Z pulpitu: Lenboat: Zbieranie 12958:

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *