Podniesienie Mistrzostw Krajowych w Pieszych do Brązowej Kategorii przez Światowe Stowarzyszenie Federacji Lekkoatletycznych | Inne sporty | Sporty

W Machali rozpocznie się kalendarz zawodów w chodzie zaplanowanych przez World Athletics na sezon 2022.

ten IAAF (Światowa Lekkoatletyka)Podniesiono do brązu krajowe rajdowe mistrzostwa, które odbędą się w sobotę w Machali.

Jak opisano wcześniej Ekwadorska Federacja Lekkoatletyki (FEA), ten poziom oznacza, że ​​uzyskane wyniki zostaną zatwierdzone do turniejów międzynarodowych, w których turniej jest uważany za część światowego obwodu.

„Zanim nazywał się Challenger, jest teraz światową trasą” – powiedział Julio Idrovo, który jest związany z FEA.

Konkurs Machala da punkty za Klasyfikacja Globalizm zwycięskich sportowców, a to pomoże zakwalifikować się do Mistrzostw Świata sezonu i Igrzysk Olimpijskich w Paryżu 2024.

W kalendarzu Światowej Federacji wraz z otwarciem tego turnieju otwiera się sezon Walk Test 2022, a drugim konkursem, który zostanie uznany za brązowy, będzie zawody My otwarci, na 35 km, zaplanowany na 16 stycznia w Santee, Kalifornia, Stany Zjednoczone; Chociaż będzie to 22 stycznia Otwarte Mistrzostwa Turcji, w odległości 20 i 35 kilometrów, chodząc pieszo, wśród ludności Turcji Antalya.

Tymczasem 30 stycznia a Hiszpański Otwarte, w marszu o długości 35 km odbędzie się test w Huelvie.

W sezonie odbędzie się dodatkowo 14 testów marszowych, które odbędą się w Chinach, Francji, Słowacji, Portugalii, Polsce, Czechach i Australii oraz zostaną powtórzone w Hiszpanii. (Dr)

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *