Podobieństwa między trybem Fast Golf w Mario Golf: Super Rush i Mario Kart – Nintenderos

Niedawno dowiedzieliśmy się o informacjach Nowy zwiastun i więcej szczegółów z Mario Golf: Super Rush, A także nową porcję danych związanych z tym tytułem na Nintendo Switch. W szczególności dzięki Nintendo mogliśmy dowiedzieć się więcej o różnych trybach i funkcjach.

Wśród nich jest sytuacja Szybki golf, Gdy gracze uderzają wszystko na raz, biegnij, aby dotrzeć do piłki, uderz ją ponownie i przyspiesz, aby być pierwszym, który wbije piłkę do dołka. Ważne jest, aby zbierać przedmioty, aby odzyskać wytrzymałość i unikać przeszkód na ścieżce, gdy biegniesz w kierunku piłki. Każdy list to ma Specjalne przyspieszenie Aby dać sobie rozpęd, a także pracować nad pokonaniem konkurentów. Ale jest jeszcze jeden ważny ruch na rzecz zwycięstwa, którym jest Specjalny hit. Możemy sprawić, że piłka eksploduje, gdy spadnie na ziemię, wystrzelić ją w linii prostej i nie tylko. Każda postać ma unikalne ruchy, których może użyć, aby uzyskać przewagę nad przeciwnikiem. Więc nie wszystko zależy od twojej umiejętności gry w golfa, wyścigi i specjalne ruchy mogą przechylić ścieżkę gry na twoją korzyść.

Jednak ta sytuacja ma pewne cechy, które są nieco podobne Mario kart O tym dzisiaj porozmawiamy. Zostawiamy je wszystkie poniżej:

  • Celem obu gier jest Najpierw zakończ wycieczkę.
  • Zarówno w Mario Kart, jak i Fast Golf czasami napotykasz przeszkody. Bieganie lub jazda w kierunku jednej z tych przeszkód spowolni graczy.
  • W obu grach jest Rzeczy, które mogą pomóc graczom W grach. Podczas gdy Mario Kart oferuje różnorodne przedmioty do obrony, popychania lub atakowania innych, przedmioty Fast Golf to coś więcej niż tylko rodzaj wzmocnienia. Szybcy golfiści biegną po swoje piłki, wyczerpując skalę wytrzymałości postaci. Zbieranie serc na boisku odnowi wytrzymałość postaci do dalszego biegu. Wokół pól rozrzucone są również monety, które można zebrać. W Mario Kart im więcej monet zostanie zebranych, tym większa prędkość bohatera. Nie wiadomo, czy to samo dzieje się w Super Rush, ale jest bardzo prawdopodobne. Specjalne trafienia lub przeszkody powodują, że postacie tracą monety, podobnie jak to się dzieje, gdy kierowcy zderzają się z Mario Kart.
  • Akceleratory specjalne i wydarzenia specjalne są podobne do ruchów specjalnych Mario Kart.. Każda postać ma swój własny, unikalny ruch, który wpływa na strategie graczy, niezależnie od tego, czy chodzi o odbijanie piłek po drodze, czy tworzenie podmuchów, aby eksplodowały.
  • Każda postać ma również specjalne cechy, które pomagają mu w grach.. Klasy takie jak siła, wytrzymałość, kontrola i rotacja są kluczowe w Super Rush i zmieniają sposób grania każdą postacią. Mario Kart ma podobne klasy, zwane klasami wagowymi, które wpływają na przyspieszenie, kontrolę i maksymalną prędkość postaci.
  • W obu są skróty. Prawdopodobnie znalezienie i wykorzystanie skrótów na boisku jest różnicą między wygraną a przegraną. Mario Kart ma również skróty torów, które pozwalają ci mieć przewagę nad konkurentami, jeśli wiesz, jak dobrze je wykorzystać.

co myślisz?

Przez.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *