Podolski niszczy Polskę, „swój kraj” | Euro 2008 | Sporty

Podolski niszczy Polskę, „swój kraj” |  Euro 2008 |  Sporty

Rozwiń obraz

Podolski przeprasza po zdobyciu drugiego gola. (Fot. AFP)

Niemcy przyjmują „prezenty” i wygrywają 2:0

  • Żadnego ze swoich goli nie celebrował, bo urodził się w Polsce
  • Zespół Leo Beenhakkera nie był w stanie wytrzymać walki wręcz

Lavaro Carvajala

Zmniejsz literęZwiększ literę

Zaktualizowano Środa 06.11.2008 14:08

Madryt-Nie świętował żadnego ze swoich goli. Faktycznie, z okazji drugiej rocznicy przeprosił swoją drugą rodzinę, polską rodzinę. Lukas Podolski był zabójczy w meczu z Polską (2:0), pomimo swojego pochodzenia i statusu w Niemczech Pierwszy z grupy. Maszyna jest pomalowana. [GOLES] [LBUM DEL PARTIDO] [FICHA DEL PARTIDO]

Niemcy są głodni. Nie chciała być gospodarzem Mistrzostw Świata w 2006 roku, ale teraz przybywa z zamiarem, aby nie zmarnować tej szansy. Zespół jest bardziej dojrzały i jego Zwykła siła. Są rzeczy, które nigdy się nie zmieniają.

Zaawansowana obrona Polski była samobójcza


Ma spiczaste linie Mirosława Kloseale nieco dalej i zaczynając od lewej strony, wyróżnia się młody człowiek Podolski. Armata w lewej nodze Specjalny nos pojawiający się w drugich sztukach. Pierwszy, który odbierze kartę śmierci, Naciśnij do sieci I otwórz drogę do zwycięstwa. Potem l Wyrok z mocnym lewym kopnięciem Po niemal niecelnym strzale Klose. Dwa gole o słodko-gorzkim smaku. Urodził się w Polsce, a w wieku dwóch lat wyemigrował do Niemiec.. Teraz był katem.

Polska bez lęku i bezpośrednio próbowała „położyć ręce” na Niemczech. Żadnych prolegmenów i zwrotów. Postaw na agresję Walka „twarzą w twarz” na terytorium NiemiecZ mocną linką dociskową, wykonane ze skóry. Bezpośrednio do frędzli płuc i podniebienia serca. Ale Odwaga, jak w wielu przypadkach, może być samobójcza.

Niemcy przyjęli zażyłość z przyjemnością. W futbolu fizycznym radzi sobie jak mało kto. Próbowałem przełamać tę pierwszą linię, ale kiedy znalazłem lukę, droga do tego obszaru stała się prosta. Polska obrona raz za razem awansowała. Niebezpieczna obsesja, która ostatecznie kosztowała go utratę meczu. Kiedy grasz w zaawansowanej obronie, koordynacja musi być doskonała. Nie ma marginesu błędu. Najmniejsza rzecz otwiera drzwi do otchłani. A otworzyłem dwa razy.

Niemcy zmniejszyli intensywność w drugiej połowie i kontynuowali grę, dopóki nie musieli „zabić” meczu


Palak zadzwonił pierwszy. Obrona zmieniła dynamikę i w odpowiednim momencie oddała podanie, które umieściło Klose w polu karnym Polski. Strzelec wybrał instalację. Podanie na środek i strzał Podolskiego. Niemcy mogli strzelić więcej goli w pierwszej połowie, ale ostatecznie zremisowali 1:0. Poczuł się lepszy, choć Polska stawiała na kontrolę i kreatywność. Tylko sprytny Łobodziński wydawał się być w stanie przeskoczyć niemiecki okop.

Polska zmieniła się w drugiej połowie. Szukał większej równowagi w swoim pressingu i porzucił obronę. Niemcy zmniejszyli intensywność i poszli z prądem. drużyna Leo Beinhakkera Wie, jak kontrolować grę, ale jej nie kończy. Oprócz ŁobodzińskiTylko wojownik stanowić zagrożenie. Ale trochę więcej. Kilka strzałów z dystansu i kilka stałych fragmentów gry. Niemcy obudzili się, kiedy chcieli i zakończyli mecz kolejną bramką Podolskiego. Nowa „piosenka” obrony wychodzi w złym momencie i w chaosie. Klose nie trafia, Podolski łapie piłkę i strzela do Boruca. Niemiecka siła polskiej krwi. Niech mu wybaczą.

[FICHA DEL PARTIDO]

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *