Podpisanie Leganesa Barcicka w Polsce było niespodzianką

Leganes to podpis Piotra Barczyka Niezapowiedziany napastnik był niespodzianką dla hiszpańskich fanów w swoim rodzinnym kraju, w Polsce i dołączył do dyscypliny wolnego ogórka po odejściu z włoskiej Serie B z Frosinone. Prestiżowe media sportowe, takie jak Informacje Prezeglad Sportowy, Meczyki lub Transfery oni rozmawiają”niespodzianka” Opierając się na jego ostatnim rekordzie strzelenia niewielkiej liczby bramek, nawet w polskiej lidze, w której w zeszłym roku strzelił tylko jednego gola. Trener Pepinerosa, Imanol Itiaguez, nie chciał oceniać konsolidacji po piątkowym meczu z Eibarem. – Nie mogę nic powiedzieć o Piotrze, bo wyszedł wczoraj wieczorem. Nie mogę ci nic więcej powiedzieć.” Skomentował technik Wyjaśnia, że ​​nie jest to umowa, o której nic wie.

„Jego profil przypomina trochę wygląd Jonga… ale bardzo, bardzo skromnie skrojony”. Konto polskiego dziennikarza Jakub KresitloStały komentator dla LaLiga Santander i LaLiga Smartbank Chanel + Polska.

Kiedy dowiedziałem się o podpisaniu, wielokrotnie sprawdzałem, bo w to nie wierzyłem. Ostatnie informacje, jakie mieliśmy, mówiły, że może wrócić po zatrzymaniu się z Frosinone. Mówiono o Jagiellonii, Widzewie (ostatnio awansowany) czy Wiśle Cracovii (ostatnio spadł, jeden z największych polskich klubów).Ale zawsze z myślą, że te kluby nie wierzą w jego przybycie”, nadal się kłóci.

Nagłówki „niespodzianka” lub „niespodziewane”

„Dlatego, kiedy okazało się, że podpisał kontrakt z drużyną z drugiej ligi hiszpańskiej, nic mniej więcej. LeganazaNiedawny gość Po pierwsze„Wpływ w Polsce był bardzo duży” – dodaje. „Piotr Parzyszek wygląda na gotowy do kontynuowania kariery za granicą, by zagrać w niespodziance w Leganes”, Konto w swoim portalu informacyjnym Wymiana i informacjaSpecjalizuję się na rynku giełdowym.

„Niesamowity transfer polskiego napastnika do gry w hiszpańskiej La Liga”, tytuł Mechiki Jego tekst o tym ruchu, a nie inne medium, Preseklad Sportowy, kwalifikuje się „Nieoczekiwany”. „Piotr Parzyszek niespodziewanie podpisał kontrakt z CD Leganés. Polski napastnik jest związany kontraktem z hiszpańskim klubem do 30 czerwca 2024 roku. Wcześniej dużo mówiło się, że 28-latek może wrócić do Polski. Dodaj swoje informacje.

Bardzo fizyczny profil

„Pyotr jest jednym z tych napastników, którzy żyją ze zdobywania bramek. Urodzony finiszer, który rzadko uprawia sport. W ubiegłym sezonie miał pecha w bramce, co było bardzo widoczne z ogólnego punktu widzenia, bo nie brał udziału w grze i gdyby nie strzelił gola, to by nie zabłysnął – mówi Jakub. Jego analiza tego piłkarza. Być może jego styl gry w drugiej lidze, jako wysokiego zawodnika, z bezpośrednią i fizyczną piłką nożną, przyda się w jego powrocie do zdrowia. Ton, jaki miał w De Graafshop był jego najlepszym występem kilka lat temu”, podsumowuje Jakub.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.