Podróż do góry nogami, która wyprowadza nas z lasu i przenosi do Nowego Jorku

Podróż do góry nogami, która wyprowadza nas z lasu i przenosi do Nowego Jorku

Pomimo udostępnienia nam na początku tego roku jednego z najbardziej dochodowych filmów wszechczasów w ramach Super Mario Bros.: The Movie, gigant animacji Illumination ma dla fanów kolejny film przygotowany jeszcze w tym roku.

Film, znany w Hiszpanii jako „Imigracja: podróż do góry nogami”, opowiada o rodzinie kaczek, która próbuje wyemigrować na Karaiby, ale ostatecznie utknie i powoduje kłopoty w Nowym Jorku. W filmie występują Kumail Nanjiani, Elizabeth Banks, Danny DeVito, Awkwafina, Keegan-Michael Key i inni, a jego premiera w kinach rozpocznie się w grudniu przyszłego roku, w zależności od regionu. W Hiszpanię będziemy mogli zobaczyć 22 grudnia przyszłego roku.

Zgadza się, film ma dość nietypowy harmonogram premier i będzie wyświetlany w różnych krajach w różne dni grudnia, zanim trafi do Brazylii, Japonii, Polski, Argentyny, Hongkongu, Filipin i Izraela w okresie od stycznia do kwietnia 2024 r. premiera filmu w Wielkiej Brytanii i Irlandii odbędzie się 2 lutego 2024 r. Pełny harmonogram premier filmu można zobaczyć dzięki IMDb Tutaj.

Poniżej możecie zobaczyć najnowszy zwiastun filmu.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *