Podróżuj i ćwicz z tym przewodnikiem – El Sol de México

Tam nic nie ma Jak zacząć 2022 Z dobrze wycelowanymi celami, ciesząc się pięknymi krajobrazami i naturą. Jeśli jesteś kimś, kto kocha Podróżuj na początku roku nie zapominając o fitnessieTutaj oferujemy Ci miejsca, w których oprócz cieszenia się wspaniałym miejscem, możesz robić swoje ulubione zajęcia.

Czytaj więcej:

Dla początkujących: Tulum, Meksyk

Tulum, położone na karaibskim wybrzeżu półwyspu Jukatan, słynie z pięknych piaszczystych plaż i antycznych ruin. Jest to idealne miejsce dla osób, które po raz pierwszy wybierają się na siłownię, oferując mnóstwo rekolekcji jogi dla początkujących oraz wiele wspaniałych centrów odnowy biologicznej i studiów jogi zaprojektowanych na każdą kieszeń.

Dodatkowo możesz wziąć udział w obchodach Cocoa, holistycznej praktyce uzdrawiania, medytować na plaży, czuć się czysto w Temazcal, a nawet wziąć udział w zajęciach jogi na desce surfingowej.

Gdzie się zatrzymać: La Valise Tulum to raj przy plaży, który oferuje wspaniałe widoki na dżunglę i ocean karaibski. Hotel oferuje lekcje zen i dysponuje basenem bez krawędzi.

Dla tych, którzy są żądni przygód: Zakopane, Bolonia

Ta piękna miejscowość turystyczna znajduje się w południowej Polsce i jest najlepszym wyborem na piesze wędrówki po Tatrach, najwyżej położonym mieście w Polsce. W górach jest wiele szlaków turystycznych, a poziomy trudności wahają się od początkującego do zaawansowanego, co wyjaśnia, dlaczego Zakopane jest jednym z najczęściej polecanych miejsc na świecie dla podróżników.

Gdzie się zatrzymać: Komfortowe apartamenty Chalet Terrazza dysponują łazienką i balkonem z widokiem na malownicze góry.

Dla tych, którzy kochają wodę: Kho Tao, Tajlandia

Dzięki spokojnym, musującym wodom i całorocznym łagodnym temperaturom, otoczona palmami wyspa Kho Tao jest bez wątpienia idealnym miejscem do nurkowania. Miłośnicy nurkowania będą mogli odkrywać przepiękne podwodne krajobrazy, wypełnione rafami koralowymi, egzotycznymi rybami i wrakami statków.

Jest idealny dla początkujących, ponieważ na całej wyspie jest wiele szkół nurkowania, w których wysoko wykwalifikowani nurkowie, a nawet nurkowie, wydają certyfikaty nurkowe.

Gdzie się zatrzymać: Uroczy hotel T Villas Hua Hin położony jest w odległości krótkiego spaceru od plaży Sai-Noi i oferuje zajęcia wodne.

Dla tych, którzy mieszkają na siłowni: Budapeszt, Węgry

Majestatyczne miasto Budapeszt jest stolicą Węgier. W Budapeszcie znajduje się wiele sal gimnastycznych, z których część obejmuje restauracje, gabinety masażu i sauny. Od sztuk walki po zajęcia aerobiku, wszelkiego rodzaju ćwiczenia można znaleźć w salach gimnastycznych w Budapeszcie.

Istnieją również bezpłatne parki sportowe z wyposażeniem do ponad 15 rodzajów sportów. Głównym celem tych parków sportowych jest motywowanie mieszkańców miasta do częstej aktywności fizycznej.

Gdzie się zatrzymać: Luksusowy hotel Kempinski Corvinus Budapest dysponuje przestronną siłownią, idealną do ćwiczeń, a także spa i sauną, które zapewniają głębokie oczyszczenie ciała i duszy.

Więcej rekomendacji? Posłuchaj tego podcastu:

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.